medyauzmani.com

HowToPulse.com, NFT için yeni bir ticaret sitesi olan NFTonPulse.io’yu başlattı


Wilmington, Delaware, 15 Mart 2023, Zincir Tel

NFTonPulse.io NFT meraklıları, sanatçılar ve koleksiyonerler için nihai hedef olacak şekilde tasarlanan yenilikçi NFT Marketplace’in lansmanını duyurdu.

15 aydan uzun süren geliştirme sürecinin ardından, NFTonPulse yayınlanmaya hazır. Şu anda Goerli Ethereum test ağında beta sürümünde olan pazar, yakında PulseChain ağında başlayacak ve yaratıcıları ve toplayıcıları sürekli büyüyen NFT ekosisteminin ön saflarına yerleştirecek.

PulseChain’de NFTonPulse’un lansmanı, yıldırım hızında işlemlere, kolay NFT oluşturmaya ve herkesin NFT pazarına katılmasını kolaylaştıran modern bir platforma olanak tanıyacak. NFTonPulse, gaz ücretlerine elveda diyerek ve yavaş para kazanmayı sunarak içerik oluşturucuların gazsız NFT’ler oluşturmasına ve kendi hisse senedi yüzdelerini belirlemesine olanak tanır. Aynı zamanda koleksiyonerler kendi NFT koleksiyonlarını kolayca oluşturabilirler.

HowToPulse, NFTonPulse’un lansmanını kutlamak için platformu erken benimseyenler için bir HTP token airdrop sunuyor. NFTonPulse’un lansmanı, NFT meraklıları, sanatçılar ve koleksiyoncular için NFT’lerin geleceğini ve HTP alma olasılığını deneyimlemeleri için harika bir fırsat.

NFTonPulse, NFT listelerini saniyeler içinde oluşturmayı ve listelemeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Daha düşük senyoraj, yaratıcıların NFT’lerinden daha fazla gelir elde edebileceği anlamına gelir. Pazar yeri, HTP staking havuzuna ödenen NFT oluşturma ücretleri ile hem yaratıcılara hem de koleksiyonculara fayda sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

NFTonPulse’daki NFT satışlarından elde edilen ücretler HTP Staking Pool’a gider ve içerik oluşturucular, HTP tokenlerini Staking Pool’a koyarak piyasa ücretlerinin %100’ünü kazanabilir. HTP belirteci, PulseChain üzerine inşa edilen platformlarda ve dapp’lerde bir yardımcı belirteç olarak hizmet edecek ve “finansal özgürlük ve mülkiyet hakkı inançlarıyla merkezi olmayan dapp’lere kolay erişim” vizyonunu ilerletecek.

HowToPulse, 2021’deki lansmanından bu yana 250.000 ziyaretçi çekti. Çekirdek ekip, Web3’ün geleceği için dapp’ler geliştirmek için yorulmadan çalışıyor. Sonuç olarak topluluk, sosyal medyada 15.000 üye ile katlanarak büyüdü. Bu dürtü ve bilgi, NFTonPulse’un yaratılmasına yol açtı.

NFTonPulse büyüdükçe, giderek daha fazla içerik oluşturucu sanatlarından yararlanabilecek. Ekip şimdiye kadar aldıkları destek için minnettar ve NFTonPulse’un lansmanı ile geleceğin topluluk için neler getireceğini görmekten heyecan duyuyor.

NFTonPulse hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin:

NFTonPulse’a katılın twitterVe kabloVe Youtube Reklamlarından haberdar olmak için.

NFTonPulse.com Hakkında

HowToPulse ekibi, NFT endüstrisinde devrim yaratmaya ve NFT meraklılarının, sanatçılarının ve koleksiyoncularının NFT ekosisteminde başarılı olmasına yardımcı olmak için sınıfının en iyisi araçlar ve hizmetler sağlamaya kendini adamıştır. HowToPulse, NFTonPulse ile NFT inovasyonunun liderliğini üstleniyor ve geleceğin neler getireceğini görmekten heyecan duyuyor.

iletişim

Micheal Francis, [email protected]Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın