https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

Huobi, Dominica Metaverse Bound Token’ı (DMBT) Piyasaya Sürüyor


SinMichael Wanggapore, Singapur, 22 Mart 2023, Chainwire

Sanal bir varlık ticaret platformu olan Huobi, Dominica Metaverse Bound Token’ın (DMBT) lansmanını duyurdu. DMBT lansmanı, Dominika Hükümeti tarafından TRON ve DMC Labs ile işbirliği içinde lisanslanan Dominica Metaverse Digital Citizen (DMDC) teklifinin bir parçasıdır.

DMBT, Huobi’de Seviye 3 KYC doğrulamasını tamamlayan kullanıcılar için bir zincir üstü kimlik görevi görür. Doğrulanmış DMDC üyeleri için bir kimlik bilgisi görevi görür ve bir tür benzersiz, devredilemez ve geri alınabilir (SBT) belirteçtir.

Huobi KYC sürecini başarıyla tamamladıktan sonra, kullanıcılar Dominika Metaverse Dijital Kimliklerini (DDID) alabilir ve bir DMDC olabilirler. DDID sahipleri Dominika Metaverse Kimlik Kartı (DMIC) almaya uygundur. DMDC üyeliğinin potansiyel faydaları, uluslararası kripto para ticareti veya yerel olarak düzenlenen finansal hizmetler platformları aracılığıyla çevrimiçi KYC işlemlerini kolaylaştırmak ve çevrimiçi olarak paylaşılan çeşitli üyelik programlarıyla işbirliği yapmak dahil olmak üzere DDID kullanan çeşitli zincir içi ve zincir dışı kullanım durumlarını kapsayabilir. tüketici işletmeleri. dünya düzeyi.

Ayrıca kullanıcılar, TRON NFT protokollerini destekleyen herhangi bir cüzdanda görüntülenebilen DDID’lerini kullanarak TRON blok zincirinde DMBT basabilir.

TRON’un Kurucusu ve Huobi’nin Global Danışmanı Ekselansları Justin Sun şu yorumu yaptı: “DDID, Web 3 için bir yapı taşı ve gerçek ile sanal dünyalar arasında bir köprü görevi görecek. Esasen, on-chain dijital kimlik sistemi, insanlığın evrensel dijital özgürlük arayışında fiziksel sınırları ve ulusal sınırları aşarak dünya nüfusuna gerçekten hizmet edebilen gelecekteki bir meta evren dünyası.”

Huobi Hakkında

2013 yılında kurulan Huobi, bir kripto borsasından, dijital varlık ticareti, finansal türevler, portföyler, araştırma, yatırımlar, saklama ve diğer alanları kapsayan kapsamlı bir blockchain şirketlerinin ekosistemine dönüştü. Huobi, uluslararası pazarlarda milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için lütfen Huobi resmi web sitesine bakın: www.huobi.com

iletişim

Michael Wang, [email protected]

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın