medyauzmani.com

Huobi Token (HT/USD) %25 daha sıçradı. Ne kadar uzağa gidebilirsin?


Huobi Token (HT/USD) Çarşamba günü %25 daha yükseldi ve %58’lik sağlam bir haftalık kazancı sınırladı. Ralli, kripto para borsasındaki olumlu gelişmelerin ortasında gerçekleşiyor.

Huobi, zor bir zamandan sonra kendini kurtarmaya çalışıyor. Kripto para Pazar. Voyager ve Celsius gibi akranlar likidite sorunlarıyla karşı karşıya. Bu, Huobi gibi diğer kripto para borsalarının da aynı şeyi yapabileceği konusunda paniğe yol açtı. Sonuç olarak, orijinal Huobi madeni parası bu ayın başlarında 4 doların altında işlem gördü. Bu, Mayıs 2021’deki en yüksek seviyesi olan yaklaşık 40$’dan on kat daha düşük.

Basın saatinden itibaren, Huobi tokeni coşkuyla 6,4 dolardan işlem görüyor. CoinJournal’dı adı geçen That About Capital, kripto para borsasına para pompalıyordu. 8 Ekim’deki bir basın açıklamasında Huobi, kurucu Yun Li Lin’in borsadaki hissesini About Capital’e satacağını söyledi. Hong Kong merkezli varlık yöneticisinin, borsanın küresel genişlemesini finanse etmek için “yeterli” sermaye enjekte etmesi bekleniyor.

9 Ekim’de yine Huobi, yeni bir küresel danışma kurulunu duyurdu. Yönetim kurulu, önde gelen blockchain ve blockchain dışı iş liderlerinden oluşur. Bunlar arasında kripto para borsasına girmek isteyenlerden biri olan Tron kurucusu Justin Sun da var. Yönetim kurulu, Huobi’nin küresel genişlemesine öncülük edecek.

Huobi token, büyük gelişmelerde çifte kazanç sağlıyor

Aşağıda, Huobi Kodu, olumlu gelişmelerden sonra eşdeğer hamleler yapıyor. Bununla birlikte, madeni para 6.8 dolarda dirençle karşılaştı.

Kaynak – TradingView

Günlük grafikte Huobi tokeni aşırı alım direncinden 6.8 dolardan geri çekiliyor. Olumlu duygularla, belirteç direnç bariyerini kırabilir. Bununla birlikte, aşırı satım koşulları göz önüne alındığında, düzeltmeden sonra düşüşte alım yapmaya teşvik ediliyoruz. Potansiyel destek 5,55 dolardır. Alternatif olarak, madeni para 20 günlük veya 50 günlük hareketli ortalamayı düzeltebilir.

kapanış düşünceleri

Huobi token, olumlu gelişmeler nedeniyle daha yüksek seviyeler talep etmeye devam edebilir. Bununla birlikte, kripto para biriminin mevcut değerlemesi, doğrudan alımlar için çok yüksek. Yatırımcılar daha düşük bir fiyattan satın almayı düşünmelidir.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın