medyauzmani.com

ICRYPEX’ten Hediye Kutusu Kampanyası! – Dünya Dijital Medya Haberleri


Türkiye’de kripto para borsası ICRYPEXyatırımcıların ilgisini çekecek yeni bir kampanya başlattı. Henüz bu borsaya kayıt olmamış yatırımcılara sunulacak bu kampanya, kripto para dünyasına 1-0 önde girmenize yardımcı olabilir. Kampanyanın bir parçası olarak 15 bin TL’ye kadar Hediyeler dağıtılacaktır.

ICRYPEX içinde “Hediye kutusuKampanya 29 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek. Bunu yaparak perakende markette yeni üyelik açan herkes 15 TL ile 15 bin TL arasında kazanç elde edebilecek. değiştirmek bir hediye alacak. Yatırımcılar hediyelerini BTC, ETH, AVAX, SHIBA veya DOGE cinsinden alabilecekler.

Kampanyaya katılmak için para yatırmanıza gerek yok!

ICRYPEX tarafından başlatılan kampanya, kripto yatırımcısı olmak isteyen ancak yatırım yapmak istemeyen kişileri de kapsıyor. seni mutlu eden türden. Kampanyaya katılmak için herhangi bir para yatırma işlemi yapmanıza veya belirli bir satış hacmine sahip olmanıza gerek yoktur. ICRYPEX’te ilk defa Kampanyaya katılmak için hesap oluşturmanız yeterlidir.

ICRYPEX kampanyası hakkında bilmeniz gerekenler:

  • Kampanyadan yararlanmak için ICRYPEX’te Yeni kullanıcı Yapmanız yeterli. Ödüller, ICRYPEX’e gelen herkesin hesabında kalır aynı zamanda doldurulacak.
  • Mevcut ICRYPEX müşterisi olanlar ve/veya kampanya döneminden önce ICRYPEX müşterisi olan ve hesapları kapatılan kişiler de kampanyadan ve üyelerden yararlanabilir. yapılamaz.
  • kampanyadan Sadece bir kere faydalanabilirler.
  • Kampanyaya katılarak eksik veya yanlış ICRYPEX, gönderilen iletişimlerden veya ödüllerin herhangi bir nedenle alınamamasından sorumlu değildir.
  • Kazandığınız hediye kutularındaki parayı dilediğiniz sıklıkta ve üyelik tarihinden itibaren kullanabilirsiniz. 15 gün sonra iptal edebilirsiniz. Bankadan minimum çekim tutarı 10 TL’dir.

ICRYPEX kampanyası hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bir hesap oluşturmak istiyorsanız, Burada bağlantıyı kontrol edebilirsiniz.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın