medyauzmani.com

iExec RLC coin nedir? RLC/USD yorum ve geleceği


RLC , ihtiyaç duyulan servislere, veri setlerine ve bilgi işlem kaynaklarına ölçeklenebilir, güvenli ve kolay erişime sahip, blok zincirde çalışan dağıtık uygulamalar sağlamayı amaçlamaktadır.

RLC coin yorum

 

RLC/USD – RLC coin kaç dolar?

Rlc coin yorumlarına geçmeden önce projeyi tanıyalım.

IExec RLC coin nedir?

 

Bulut teknoloji hizmetleri  büyük veya küçük ölçekli şirketler tarafından yoğun talep görüyor. Çünkü çok güçlü bilgisayar ve donanımlara ihtiyaç duymadan sadece internet bağlantınızın olması yeterli. İhtiyaç duyduğunuz proğramlara bulut teknolojisine ulaşabiliyorsunuz. Bu teknoloji ile hem altyapı maliyetleri hemde güçlü depolama cihazlarına ihtiyacınız kalmıyor.  Bunun ne kadar önemli bir hizmet olduğunu anlatmak için bir örnek vermekte fayda var.

En güzel RLC coin nedir videosu.

Netflix depolama hizmetlerinde tamamen  Amazon bulut bilişim teknolojisi kullanıyor. Dikkat edilmesi gereken bir noktayı hatırlatmakta fayda var. iExec RLC veri depolama hizmeti sunmuyor. Bu konuya odaklanmış projeler Siacoin ve Filecon’dir. iExec RLC Blockchain tabanlı bulut bilişim hizmeti sunarak şirketlerin boşta bulunan bilişim gücünün kiralanmasını sağlıyor. Dolaysıyla Ethereum’un yorulan blockchain platformu içinde gerçek bir çözüm olduğu söyleniyor. ETH sanal makinesini zorlamak yerine bu işlemin bir yazılım aracılığıyla başka bir makineye ve makinelere yaptırılıp, sonucun ağa yansımasını sağlamak. İşte iExec RLC bu aracılığı yapacak yazılım ve platform hizmetine sahip, gerçek bir çözüm.

İstatiklerle RLC coin nedir?

rlc-coin-nedirBlockchain: Ethereum blockchain

Fonksiyon: Bulut bilgi işlem

Sınıflandırma: ERC-20

Sirkülasyon Kaynağı: 80.070.793 RLC

Toplam Arz : 86.999.785 RLC

Piyasa Değeri: $ 173.081.827 USD

Gümcel RLC fiyatı: 369502 USD

Market sırası : 123

Borsalar: Bancor Network Binance, Bitfinex, Bittrex, Gate.io, Gatecoin, HitBTC, Liqui, Livecoin, Upbit

#iExec, kullanıcılara blockchain merkezli  bilgi işlem gücü sağlamak için 3 farklı platform sunuyor

 

RLC coin sektöre ne getiriyor?

1) dApps Mağazası

20 Aralık’ta hayata geçti ve kullanımda.

2) Marketplace 

Bu pazarda, bireysel kullanıcılar ticaret gücünü kiralayabilecekler.

3) Veri Pazarı

RLC tokenlerinin tamamı veri pazarında kullanılabileceği için token fiyatlarının uzun vadede artmasını beklemek mantıklı olur.

RLC Coin ekibi

rlc-coin-ekibi

RLC Geliştirici ekip

rlc coin nedir iExec RLC coin nedir? RLC/USD yorum ve geleceği

RLC/USD fiyat garfik yorumu

rlc coin nedir iExec RLC coin nedir? RLC/USD yorum ve geleceği

RLC coin, bir çok kripto paranın yaptığı gibi 2023’ü yükselişle karşıladı. RLC, düşen kanalı bir kez kırdıktan sonra sadece bir kere kanalın üst desteğini test etti. ardından konsolide sürecine girdi. Fiyat son hafa düşen direnci ırdı ve yükselişe geçti. Şu an RLC’nin önünde 200 haftalık EMA var. Bu seviyenin üzerinde başarılı kapanışlar yapabilirse, RLC coin için ayı sezonunun tamamamen bittiği yorumu yapabiliriz.

bkz:Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

RLC coin geleceği ve fiyat tahminleri 2024 – 2030

Yapay zeka odaklı RLC coin geleceği ve fiyat tahminleri:

IExec (RLC) merkezi olmayan bilişim hizmetlerine (bulut teknolojisi) odaklandığını söylersek, bu kripto para hakkında genel bir çerçeve oluşturmuş oluruz. 

iExec, ihtiyaç duyulan servislere, veri setlerine ve bilgi işlem kaynaklarına ölçeklenebilir, güvenli ve kolay erişime sahip, blok zincirde çalışan dağıtık uygulamalar sağlamayı amaçlamaktadır. Teknolojisi Ethereum akıllı sözleşmelerine dayanır (yüzlercesi gibi) ve isteğe bağlı olarak yüksek performanslı bilgi işlem hizmetleri sağlayan bir Sanal Bulut altyapısı oluşturulmasına izin veriyor.

 

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın