medyauzmani.com

Immutable Company X, web 3 oyunları için değiştirilemez bir cüzdan olan Passport Unchanged’ı tanıttı


  • Immutable Passport, Web3 oyuncuları için tek duraklı bir çözüm olarak hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Passport’u başlatmanın amacı, Web3 engellerini ortadan kaldırmaktır.
  • Unchangeable Passport’un diğer web3 oyun sistemlerine paralel olması bekleniyor.

Önde gelen Web3 oyun geliştirme platformu Immutable X, Web3 oyuncu entegrasyonu için kapsamlı bir çözüm olan Immutable Passport’u tanıttı. Haberin, bu yazı yazılırken son 24 saat içinde yalnızca yaklaşık %1 değer kazanan ImmutableX (IMX) tokeninin fiyatı üzerinde pek bir etkisi olmadı.

Immutable X, hepsi bir arada saklama gerektirmeyen bir cüzdan olarak tasarlanan Passport’u geliştirme girişimini paylaşan bir tweet aracılığıyla lansmanını duyurdu.

Web3 sorunsuz kurulum

Web3’te başlayan bir oyuncu olarak, çift, özellikle birinin bir kripto cüzdanı oluşturmasını gerektiren kripto para birimlerinin kullanımını içerdiğinden, bazen karmaşık olabilir. Çoğu durumda, kripto para cüzdanlarını oluşturma ve yönetme süreci oldukça karmaşıktır.

Bununla birlikte, yeni Immutable Passport’un piyasaya sürülmesiyle ImmutableX, Web3 oyuncuları için “hepsi bir arada cüzdan, oyuncu profili ve kimlik doğrulama çözümü” sunacak ve başlamayı çok kolaylaştıracak. Oyuncuların kripto para cüzdanı gibi çeşitli hizmetleri almak için bir platformdan diğerine gitmesi gerekmeyecek.

Immutable X, tek duraklı bir platform olmasının yanı sıra, pasaportun temel özelliklerinin güvenlik, işe alım kolaylığı ve gerekli yasalara uygunluk olduğunu iddia ediyor. Pasaport, Web3 oyun stüdyolarının ana akım web3 oyun alanında benimsemeyi artırmasına yardımcı olacak.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın