medyauzmani.com

İngiltere FA kendi NFT platformunu başlatmak istiyor


FA, NFT ekiplerinin Three Lions ve Lionesses’e dayanacağını söyledi.

Ulusal futbol federasyonu Futbol Federasyonu, değiştirilemez bir token platformu (NFT) başlatmayı planladığını duyurdu. İngiltere’deki futbol yönetim organı, ayrıntılara göre şu anda NFT’nin hedefine ulaşmasına yardımcı olacak potansiyel bir ortak arıyor. Yayılmış kendi web sitesinde.

Futbol Federasyonu yaptığı açıklamada, RFP ve ihale sürecinin, NFT’nin taraftar katılımına odaklanmak için uygulamaya konan uzun vadeli stratejisinin bir parçası olduğunu ekledi.

Bugün bir RFP başlattık [RFP] Uzun vadeli takas edilemez bir belirteç oluşturmak için bir ortak atamak için teklif verme süreci [NFT] Platform tabanlı, İngiltere erkek ve kadın takımına odaklandıs,” FA basın bülteninde yazdı.

Hayran etkileşimi ve yeni gelir akışı

Futbol Federasyonu’na göre, blok zinciri tabanlı teknolojiden yararlanmak, taraftarlara milli takımlarla etkileşim kurmanın yeni yollarını sağlayacak. NFT’ler ayrıca, gelirin oyuna geri akmasıyla organizasyonun yeni gelir akışlarından yararlanmasına izin verecek.

FA Ticari Direktörü Naveen Singh bir yorumda şunları ekledi:

NFT’ler, FA ve İngiltere erkek ve kadın takımlarının fotoğrafları aracılığıyla hayranlarımızla etkileşim kurmak için benzersiz ve yenilikçi bir fırsat sunuyor. Elde edilen herhangi bir gelir oyunun yararına olacak ve hayranlara bu heyecan verici yeni ortamda bir hayran kitlesini ifade etme esnekliği sağlayacak.

Futbol Federasyonu ana fikri mülkiyeti yayınladı [IP] Mevcut milli takım oyuncularının adları, maç çekimleri ve diğer resimlerin yanı sıra aslan ve dişi aslan logoları dahil olmak üzere RFP çalışmasının bir parçası olarak kullanım içindir.

FA’nın planları İngiltere hükümetinden birkaç ay sonra geldi işaret etti Ülkenin kripto para biriminde lider konumunu güçlendirmeye yönelik bir adım olarak görüldüğünden, kendi NFT’sini yapacak.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın