https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Interactive Brokers, Hong Kong’da kripto para ticaretini başlattı

Interactive Brokers, Hong Kong’da kripto para ticaretini başlattı


Interactive Brokers, Hong Kong'da kripto para ticaretini başlattı
  • IBKR, Hong Kong’da kripto para ticaretini başlatmak için OSL ile ortaklık kurdu.
  • Hong Kong, kripto alanında genişlemeye kendini adamıştır.
  • Interactive Brokers’ın hisseleri şu anda yıl için %20’den fazla arttı.

Interactive Brokers Group Inc., Hong Kong’da kripto para ticaretini başlatma planlarını açıkladıktan sonra bu sabah yeşil renkte.

Interactive Brokers, OSL Digital Securities ile ortaklık kurdu

Bireysel olmaları durumunda 1,0 milyon dolardan fazla yatırım yapılabilir varlığa ve kurumsal olmaları durumunda 6,0 milyon dolardan fazla yatırım yapılabilir varlığa sahip Hong Kong sakinleri artık IBKR platformunda kripto para ticareti yapabilecekler.

Nasdaq listesinde yer alan şirket, kripto para birimi ticaret hizmetlerini Hong Kong’a genişletmek için OSL Digital Securities ile ortaklık kurdu. Basın açıklamasında, Interactive Brokers Asya Pasifik Başkanı David Friedland şunları söyledi:

Hong Kong’da dijital varlıklara yönelik yatırımcı talebi artmaya devam ediyor ve bu önemli pazarda müşterilerin ticaret hedeflerini karşılamak için kripto para birimini tanıtmaktan heyecan duyuyoruz.

Geçen ay, Interactive Brokers dördüncü mali çeyreği için rekor kazanç bildirdi. Küresel aracı kurum hisseleri, bu yazının yazıldığı sırada yıl için %20’den fazla arttı.

Hong Kong, kripto alanında genişlemeye kararlı

Duyuru, yatırımcıların kripto para birimleri ve hisse senetleri, vadeli işlemler, opsiyonlar, ETF’ler, tahviller, yatırım fonları ve etkinlik sözleşmeleri dahil olmak üzere diğer birçok varlıkla ticaret yapmaları için birleşik bir platform oluşturuyor.

Yatırım portföylerinin tüm kapsamına genel bir bakış için artık farklı platformlar ve borsalar arasında geçiş yapmak zorunda kalmayacaklar.

Uygun müşteriler, daha düşük maliyetlerimizden ve diğer birçok küresel ürünle birlikte tek bir birleşik platformdan kripto para ticareti yapma yeteneğimizden faydalanacaktır.

Kripto para birimi haberleri, Hong Kong Maliye Bakanı Paul Chan’ın yerel yönetimin bu yıl kripto para birimi ve finansal teknoloji girişimleriyle işbirliğine açık olduğunu söylemesinden sadece bir ay sonra geldi. Aralık ayında Hong Kong, sanal varlık hizmet sağlayıcılarını da lisanslamak için yasa çıkardı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın