medyauzmani.com

İşte 6 kripto para birimi – KoinMedya


becommer_koinmedya

Kripto para topluluğu yeni bir hack olayıyla karşı karşıya. Kripto para borsalarından çalınan milyonlarca dolardan 6 kripto para öne çıkıyor. Detaylar burada.


Popüler borsa hilesi: İşte çalınan 6 kripto para birimi

Kripto para borsası Bitrue, etkinliğin detaylarını açıkladı. Borsa, bilgisayar korsanlarının 23 milyon dolar çaldığını söylüyor. Bunlar arasında Ethereum (ETH) ve birkaç ERC-20 belirteci bulunur. Bunlardan biri Shiba Inu’dur. Diğer çalınan paralar: birlikte çalışabilirlik blok zinciri Quant (QNT), metaverse oyun platformu Gala (GALA), katman 2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve merkezi olmayan uygulama (Dapp) pazarı Holochain (HOT). Bitrue sözleriyle şöyle diyor:

“14 Nisan 2023 saat 07.18’de (UTC) sıcak cüzdanlarımızın hacklendiğini öğrendik. Bu olayla ilgili derhal harekete geçtik ve büyük miktarda paranın çalınmasını önledik. Bu konuyu çok ciddiye alıyoruz ve şu anda araştırıyoruz. durum.

Saldırganlar yaklaşık 23 milyon dolar değerinde ETH, QNT, GALA, SHIB, HOT ve MATIC çaldı. Eşleşen bir sıcak çanta, toplam miktarın yüzde 5’idir. Çantalarımızın bir kısmı güvenlidir ve bu çantalar zarar görmemiştir. “

İlgili – Bitcoin fiyatı, kilit destekten 30.000 $’a yükselmeye çalışıyor

kripto para

Blockchain güvenlik şirketi PeckShield, siber saldırı sonucunda kripto para biriminin gittiği adresin yaklaşık 8.540 ETH, QNT, SHIB, HOT ve MATIC coin olarak değiştirildiğini bildirdi. Açıklıyor:

“Hacklenen Bitrue adresi, 173.000 QNT, 22.55 milyar SHIB, 46.4 milyon GALA ve 310.000 MATIC’i yaklaşık 8.540 ETH karşılığında hızla değiştirdi.”

Peckshield, hack nedeniyle QNT fiyatının birkaç saat içinde yüzde 11 düştüğünü bildirdi. QNT’nin fiyatı yedi günün en yüksek seviyesi olan 127.65$’dan 115.20$’a düştü. Ardından biraz toparlanıyor ve 121,32 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Ethereum fiyatı üzerinden 2.100$ civarında oluşturulan bir ticaret modeli

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın