medyauzmani.com

İşte Alchemy Pay’in (ACH) fiyatının Temmuz ayında en yüksek seviyesine çıkmasının nedeni


Alchemy Pay (ACH) fiyatı, küçük token toparlanma sürecini sürdürürken Temmuz 2022’den bu yana en yüksek noktasına yükseldi. ACH, 2022’nin en düşük seviyesinden yaklaşık %131 daha fazla olan 0,018 $’a sıçradı. CoinMarketCap’e göre, Alchemy’nin 78 milyon $’ın üzerinde bir piyasa değeri var.

Twitter kripto ödemeleri arıyor

Alchemy Pay, önde gelen bir kripto para birimi ödeme çözümleri sağlayıcısıdır. Dünyanın her yerinden şirketlere yardım eden bir aracı olarak hareket ediyor. Bu şirketler kendi ödeme altyapılarını oluşturmak yerine teknolojilerini rahatlıkla kullanırlar.

Alchemy, en iyi e-ticaret sağlayıcılarından biri olan Shopify gibi dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarıyla ortaklıklara sahiptir. Shopify, ekosisteminde milyonlarca e-ticaret mağazasına ev sahipliği yapar. Mağaza sahipleri daha sonra pazar yeri eklentilerini kullanarak Alchemy’yi kolayca uygulayabilir.

Alchemy Pay ayrıca kullanıcıların kolayca kripto para satın alabilecekleri bir platforma sahiptir. Aynı zamanda bir Visa ortağıdır, bu da daha önce yazdığımız gibi kullanıcıların kartlarını kripto para biriminde ödeme yapmak için kullanabilecekleri anlamına gelir. Burada.

ACH fiyatı, Financial Times’ın Elon Musk’ın Twitter’daki ödeme seçenekleriyle ilerlemeye devam ettiğini bildirmesinin ardından hızla artıyor. Sosyal medya şirketinin çok rekabetçi olarak görülen bir sektörde lider bir oyuncu olmasını istiyor.

Rapor ayrıca şifrelemenin bu ödeme seçeneğinin bir parçası olduğunu da belirtti. Hal böyle olunca yatırımcılar, Musk’ın bu hizmet için Alchemy’ye yöneleceğini umuyor. Alchemy’nin kendisi, platformuyla birleşmenin durumunu detaylandıran bir tweet gönderdi. Musk’ın şirkete yönelip yönelmeyeceği hala net değil.

Kimyasal tahrikin fiyatını tahmin edin

TradingView’e Göre ACH/USD Grafiği

Günlük grafiğe baktığımızda, ACH fiyatının son birkaç gündür güçlü bir yükseliş eğiliminde olduğunu görüyoruz. Son beş gündür üst üste yükseldi. Kripto para yükselirken, geçen yıl 16 Ocak ve 25 Ekim’deki önemli 0,015 dolarlık direncin üzerine çıktı. Madeni para, tüm hareketli ortalamaların üzerinde hareket etti ve %50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin altında.

Bu nedenle, Alchemy’nin yükseliş ivmesine sahip olduğu ve bu da onu 0,02 $’lık bir sonraki psikolojik seviyeye götürebileceği görülüyor. Bu görüş, gün içi en yüksek seviyesi olan 0,018 doların üzerine çıkmayı başarırsa onaylanacak. Ancak, desteğin 0,012 doların altına düşmesi, yukarı yönlü hareketi geçersiz kılacaktır.

Simya nasıl satın alınır

Coinbase

Coinbase, küresel bir kripto para borsasıdır. Platformu, acemi yatırımcılar için iyi tasarlanmış ve aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla madeni para olduğu için geniş bir para birimi yelpazesi sunuyor. Coinbase, platformda yerleşik yüksek bir güvenlik düzeyine, kullanılabilecek bir dizi çeşitli özelliğe sahiptir ve kullanıcılarına Coinbase borsasında para depolama yeteneği gibi kripto para birimlerini saklama seçenekleri sunar.

Bugün Coinbase ile ACH satın alın

takas bölgesi

Swapzone, kripto para birimi topluluğu ile değişim hizmetleri arasında bir ağ geçidi görevi gören bir kripto para birimi değişim toplayıcısıdır. Swapzone, kullanıcıların tüm kripto para piyasasında en iyi döviz kurlarını bulmaları için uygun bir arayüz, güvenli kullanıcı akışı ve kristal netliğinde veriler sağlamayı amaçlamaktadır.

Bugün Swapzone ile ACH satın alınDiğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın