https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber İşte Ethereum balinalarının en çok satın aldığı 4 altcoin – KoinMedya

İşte Ethereum balinalarının en çok satın aldığı 4 altcoin – KoinMedya


En büyük Ethereum balinalarının 4 favori altcoini vardır. Nangumi sadece bir ayda 10.200.003.377.266 SHIB kazandı. Ana ETH türünün ana sırlarının neler olduğunu görelim.


İşte Ethereum ile işlem gören ilk 4 altcoin

Kripto para piyasasında balina olarak bilinen büyük bir tüccar, Shiba Inu’nun ortamını yok ediyor. Bu balina, SHIB’in en büyük yatırımcılarından biridir. Cebi bol bir yatırımcı geçen ay büyük miktarda Shiba Inu satın aldı. Görünüşe göre balığın en sevdiği kripto para birimi, meme madeni parası Dogecoin’in (DOGE) ana rakibi olan SHIB.

Blockchain hareketini takip eden WhaleStats platformundan alınan son verilere göre, anonim kripto cüzdanı geçen ay 10.200.003.377.266 SHIB aldı. Bu miktardaki kripto para birimi, piyasa değerinden 131 milyon dolar değerinde.

İlgili – Bir kripto uzmanından Bitcoin uyarısı: Bu düşüş eğilimine dikkat edin!

WhaleStats da bunu söylüyor. Söz konusu balinanın geçen ay aşırı hızlanmadan önce cüzdanında sadece 3.900 dolar vardı.

İşte Ethereum ile işlem gören ilk 4 altcoin

Kaynak: WhaleStats

En iyi 4 altcoin, Ethereum balinaları satın alıyor: SHIB, LINK, UNI ve MANA

WhaleStats verilerine göre Shiba Inu, Ethereum (ETH) ağındaki en büyük 5.000 balina arasında en popüler altcoin. Tabii ki stabilcoinler ve ETH’nin kendisi dışında. Bunu kesinlikle söyleyebiliriz. Ethereum balinalarının favori kripto para birimi SHIB’dir. En popüler balina paraları listesinde SHIB’den sonra oracle ağı Chainlink (LINK), sistem borsası (DEX) Uniswap (UNI) ve küresel blockchain ağı Decentraland (MANA) var.

WhaleStats araştırmasına göre Cumartesi günü 5.000 balina arasında en çok satın alınan SHIB oldu. Buna stabilcoinleri ve Wrapped Bitcoin’i (WBTC) ekleyin.

İlgili – Bitcoin’in en büyük balinası 11 yıl sonra uyanıyor: İşte sahip olduğu şey

Balinaların SHIB’e akın etmesinin önemli bir nedeni var. Kripto topluluğu, Shibarium’un piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekliyor. Shibarium, Polygon (MATIC) benzeri bir ölçeklendirme çözümüdür ve Ethereum üzerine kurulmuştur. Bu, ağın daha iyi çalışmasına yardımcı olacaktır.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın