medyauzmani.com

İyi piyasa duyarlılığı ile Dogecoin’de hedef 0,1 dolar mı? – Dünya Dijital Medya Haberleri


Dogecoin’in en büyük balinası, kripto para piyasasında köpek başlı “meme parası” hareket halinde. Ana fikir dogecoin balinalar, bu hafta 165 milyondan fazla DOGE bir işaret taşıyordu. Sıfır komisyon platformu Robinhood, birkaç balinanın daha fazla DOGE tokeni toplamasıyla yeni çıkan cüzdanında popüler meme para birimini desteklediğini açıkladığında hava olumluya döndü. Sonuç olarak, fiyat Pazartesi günü %5 artışla 0,0928 dolara yükseldi.

Balinalar 500 milyon jeton taşıdı

Whale Alert’e göre, balinalar son iki günde 500 milyondan fazla jeton sattı. Dogecoin tokenlerinin ana sahibi de bağış toplama kampanyasına katılarak 165 milyon coin topladı.

İlk 20 balinadan biri, son 24 saatte 13 milyon dolar değerinde 150 milyon jeton taşıdı. Hareket, Robinhood’un en son “Robinhood Wallet” uygulaması için Dogecoin desteğini duyurmasının ardından geldi. Robinhood, Eylül ayında 10.000 kullanıcıya sunulan ilk lansmandan sonra cüzdanları bekleme listesinde olan bir milyondan fazla kullanıcıya açılacak.

Robinhood ile ilişkili cüzdan adresleri, Dogecoin jetonlarının en büyük sahipleridir. Robinhood’ın “DPDLBA” cüzdanı, toplam varlıkların %25,21’i ile en karlısı. Bu cüzdan adresi, toplam sermayesi 3,1 milyar dolar olan 34,76 milyar DOGE jetonuna sahiptir. İkinci en büyük mem para birimi, toplam miktarın %5,14’ü olan 7,08 milyar jetona sahiptir. Yani iki ana sahip arasında büyük bir fark var.

WhaleStats, popüler meme coin’in son 24 saat içinde en çok satın alınan 100 BSC balinası arasında ilk 10’da yer aldığını bildirdi.

fiyat yükseliyor

Mevcut madeni para fiyatı son 24 saatte yaklaşık %5 arttı ve yazı yazılırken yaklaşık 0,0898 dolardan işlem görüyordu. 24 saatlik grafikteki en düşük ve en yüksek seviyeler sırasıyla 0,0853 $ ve 0,0928 $’dır. Ayrıca son 24 saatte işlem hacminin %100’den fazla artması faizin arttığını gösteriyor.

Halkın duyarlılığı ve teknik göstergeler, önümüzdeki birkaç gün içinde 0,095 dolara doğru hafif bir hareket olduğunu gösteriyor. Ancak mevcut piyasada 0,1 doların üzerine çıkmak zor.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın