https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Jahim Erstein neden tutuklandı? Yeshim Erçin’in suçu ne?

Jahim Erstein neden tutuklandı? Yeshim Erçin’in suçu ne?


Uzun süredir kızı ve eşiyle birlikte ABD’de yaşayan Ertstein, geçtiğimiz günlerde sabah saatlerinde evine düzenlenen baskınla FBI tarafından gözaltına alınmıştı. Yeshim Erteshten neden arama motorlarına kilitlendi? Yeşim Erçetin’in nesi var? Soruları keşfedin. Detaylar burada…

Erettin neden tutuklandı?

Geçen yıl evlenip yurt dışında yaşamaya başlayan eski model Yeşim Ergetin, kripto para piyasasını kötüye kullanmak suçlamasıyla FBI tarafından evine yapılan baskında tutuklandı. Para hareketleri nedeniyle hesabı bloke edilen Erçin’in pasaportuna da el konuldu. İkinci sayfada yer alan habere göre kripto para piyasasında usulsüzlük yaptıkları suçlamasıyla gözaltına alınan çiftin, kripto paralarını insanları dolandırdığı iddia edildi. Hesabında parası görülen Erçin’in pasaportuna da el konularak bloke edildi. Ayrıca ünlü isim üzerine 50 bin dolarlık tahvil de söylentiler arasında.

Ev sahipleri, 31 Ocak 2022’de 6 aylık birlikteliklerini nikah masasına getiren çiftin, evliliklerinin birinci yılını kutlayamadan cezaevine gönderildiğini de söyledi. Yeşim Erçetin’in ikinci eşi Emre Matras, baskın sırasında 10 yaşındaki kızının da evde olduğunu ve komşularının yardımıyla hayatta kaldığını söyledi. Yayıncılara özel bir açıklama yapan İmre Matras, “Baskın sırasında 10 yaşındaki kızım da oradaydı. Yan komşuları olmasaydı benim kızımı da alacaklardı. Devlet kızıma da el koyabilirdi.Bu durumda kızımı 16 yaşıma gelene kadar kızıma getiremezdim.Kızımı iki günde Türkiye’ye getirdim.Kızım henüz iyileşmedi.” Erçetin’e yönelik suçlamaların çok ağır olduğunu söyleyen Matras, “50 bin dolar kefaletle çıkamaz. 50 bin dolar kefaletle çıkamaz. Bu kolay değil” dedi. Kazada çok büyük bir dolandırıcılık olayına bulaştı. Yeşim öyle biri değildi, kocası yüzünden mağdur olmuştu. “Kızımın velayetini almak istiyorum” dedi, “kızımı oraya gönderemem” dedi.

Yeşim Erçetin Canlı Haber Gündem

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın