https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Kaçan Terra Kurucusu Do Kwon BTC’sini Geri Vermeye Devam Ediyor – World Digital Media News

Kaçan Terra Kurucusu Do Kwon BTC’sini Geri Vermeye Devam Ediyor – World Digital Media News


Kriptohaberleri.gen.tr – ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Terraform Labs’ın Kurucusu Kwon nedir?Dedi ki .

Bu iddialar SEC sen Do Kwon ve şirketi Terraform Labs aleyhindeki davaya dahil edildi. Açıklamaya göre soğuk bir cüzdan aracılığıyla 10.000’den fazla BTC aktarıldı. Bu arada Do Kwon’un geçen yıl Mayıs ayından beri soğuk cüzdanında tuttuğu BTC’yi çekmeye devam ettiğini vurguladı. Bu nedenle Kwon, geçen yıldan beri Bitcoin ödediği bir İsviçre bankasından 100 milyon dolardan fazla para çekerek kaçak olarak hareket etmeye devam ediyor.

Ayrıca Do Kwon’un en son Sırbistan’da olduğu söyleniyor. Bu durumda, Güney Koreli yetkililer daha fazla bilgi almak için geçtiğimiz günlerde Sırbistan’a gittiler, ancak herhangi bir sonuç alınamadı. Güney Kore güvenlik güçleri, Do Kwon’u bulmak için Interpol ile çalışmaya devam ettiklerini ve günün sonunda net bilgi vermenin güvenli olmayacağını söyledi.

SEC sen ToprakŞirketin ve Kwon’un ABD’nin düşüşünden çok sonra açtıkları soruşturma sonunda şirkete ve Kwon’a dava açmaları, ABD’nin müdahale etmeye başladığını gösteriyor. Bu gelişmenin kaçak Do Kwon’u bulmaya yardım edip etmeyeceğini göreceğiz.

Author: Günay Caymaz

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın