https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

Konsolide Güneş Enerjisi Fiyatı 2023’ün 1. Çeyreğinde %110 Arttı 2021’in 2. Çeyreğinden Bu Yana En İyi Üç Aylık?


  • Solana’nın fiyatı son üç ayda %110 arttı.
  • SOL Şubat’ta kırmızıda kapandı ve Mart’ı %4 düşüşle bitirmesi muhtemel, ancak Ocak SOL %140 arttı.
  • Kripto-istihbarat şirketi Messari, ağ son kesintilerden ve diğer zorluklardan uzaklaşırken Solana’nın büyüme potansiyelini vurguladı.

Mart ayı zaman diliminde Solana fiyatı negatif, SOL/USD 20.88$’da şu anda kripto para son 30 gün içinde %3 düştü. Özellikle, Solana’nın fiyatı geçen yıl %80 ve Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260$’dan yaklaşık %91 düştü.

Bununla birlikte, kripto para birimi yaklaşık iki yıl içinde en iyi üç aylık getirilerini elde etmeye hazırlanıyor. Bu, SOL’un son üç aydaki getirilerinin %100’ün üzerinde olduğu geçen yılın sonlarından bu yana ağ sorunlarının ortasındaki tüm olumsuz baskıya rağmen.

Mesari, Solana’nın büyüme potansiyelini vurguluyor

Kripto pazarı istihbarat firması Messari geçtiğimiz günlerde, FUD yayılırken bile Solana’nın büyümesini vurguladı ve blok zincirini TVL açısından bazı L2’lerle karşılaştırmaya çalışmanın asıl noktayı kaçırdığını belirtti.

Solana’nın TVL kanalını gelişmekte olan diğer zincirlerle karşılaştırmak tüm hikayeyi anlatmıyor. Kullanım, türevler, NFT’ler ve DePIN ağları gibi TVL ağırlıklı olmayan kullanım durumları tarafından yönlendirildi. Solana teşvikleri uygulamaya karar verirse, daha yüksek L2’lerle hacim yaklaşım paritesini hızla görebilirizYol bulucuları kitabın.

Messari’ye göre Solana geliştiricileri, yenilikçi DeFi stratejilerinin dağıtımını basitleştirmeye, zincir üstü talimatları otomatikleştirmeye ve diğerlerinin yanı sıra yerel web siteleri yayınlamaya odaklanıyor. Bu çabalara yönelik bir dönüş, daha fazla benimsenme potansiyeli yüksek olan Solana ekosisteminin merkezinde yer alabilir.

Solana fiyatı için sırada ne var?

TradingView verileri, SOL/USD için 3 aylık mum çubuğunun şu anda +%110’da tutulduğunu gösteriyor. Bu, yükseliş momentumu kripto para birimini yükseltirken Solana fiyatının yaklaşık %300 arttığı 2021 yılının 2. çeyreğinden bu yana en iyi üç aylık getiri.

Aylık grafiğe bakıldığında, Solana’nın getirileri, aylık 23,93 $’lık kapanışla Ocak ayında en yüksek seviyede ve ona 30 günlük %140’lık bir kazanç sağlıyor. SOL/USD paritesinin aylık zaman diliminde daha fazla artış kaydettiği en son Ağustos 2021’de fiyatlar %195 arttı.

3 aylık grafikte Solana fiyatı. Kaynak: TradingView

2023’ün ikinci ayında fiyatlar %9 düştüğü için Şubat ve Mart ayları boğalar için pek karlı geçmedi. Haftalık SOL grafiğine bakıldığında, haftalık RSI 50 çizgisinin altında ve fiyatlar ürkütücü bir düşüşle karşı karşıya olan satıcılar için hafif bir avantaja işaret ediyor. 40 dolara doğru görev.

Olumsuz tarafı, 20 doların altına bir düşüş, 16 dolara yeni bir düşüş riskine girebilir.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın