medyauzmani.com

Kraken borsası, Ethereum’dan (ETH) 1 milyar dolar çekmeyi planlıyor – World Digital Media News


Kraken, kilitli Ethereum’larını kaldırmak için adımlar attı. Zincirdeki verilere göre borsada 551.000 adet hisse bulunuyor. Ethereum bir atış istedi. Peki büyük borsa bu ETH’lerle ne yapacak?

ABD kripto para borsası Kraken, Shapella’nın güncellemesinin ardından harekete geçti. En büyük kripto para borsası, cüzdanlarından yaklaşık 1 milyar dolar değerindeki 551.000 ETH’yi çıkarıyor. Kraken’in çevrimiçi hesaptan çektiği ETH, mevcut toplam 820.000 ETH’nin %63,4’ünü oluşturuyor.

Banka kurmayı planlayan Kraken borsası daha fazla para çekmek için sırada bekliyor. Bu noktada, borsanın tüm ETH varlıklarını ağdan kaldırmadığına dikkat etmek önemlidir. Çünkü 2,5 milyar dolara eşdeğer 1,25 milyon ETH, büyük borsaların oluşturduğu Ethereum ağına dahil oldu.

Shapella tarafından yayınlanan ETH, Kraken borsası aracılığıyla zaten alınıp satılabilir. Ancak borsa, staking faaliyetleriyle ilgili olarak SEC’e 30 milyon dolar ceza ödemeyi kabul etti. Bu nedenle ağdan çekilen ETH’nin hali hazırda staking hizmetlerini kullanmış olan müşterilere iade edileceği açık.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın