medyauzmani.com

Kripto kritik 4,31 dolar engelini gözlüyor – World Digital Media News


Polkadot (DOT), çoklu zincir platformu, şu anda kritik destek seviyesi olan 3,98 doların üzerinde işlem görerek sıkılaşan fiyat hareketi yaşıyor. Bu, kriptonun zirvesinden %92,91’lik önemli bir düşüşün ardından geldi. Alçalan bir üçgenle karakterize edilen ve RSI ile AO göstergeleriyle desteklenen mevcut piyasa düzeni, potansiyel bir yükseliş kırılmasına işaret ediyor.

Haziran ortasında %33’lük bir ralli ve %11’lik bir sıçrama sağlayan 4,31 dolar seviyesi Polkadot için önemli bir engel olarak ortaya çıktı. Bu seviyenin aşılması, piyasa görünümünün yükselişe geçmesi halinde 4,80 dolar engeline ve hatta muhtemelen psikolojik olarak önemli olan 5 dolara yönelik bir saldırı için zemin hazırlayabilir.

Bununla birlikte, Bitcoin‘in Polkadot gibi altcoinler üzerindeki etkisinin önemli olduğunu unutmamak gerekir. Destek seviyesinin altında bir kapanış, daha düşük bir dip oluşturarak yükseliş tezini geçersiz kılabilir ve potansiyel olarak 3,70 dolara %7’lik bir düşüşü tetikleyebilir.

Bu makale Yapay Zeka desteği ile oluşturulmuş ve bir editör tarafından gözden geçirilmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullara bakınız.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın