https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Kripto merkezleri nedir ve neden gelişiyorlar?

Kripto merkezleri nedir ve neden gelişiyorlar?


  • Kodlama merkezleri nelerdir?
  • Crypto Hub’a nasıl başlanır?
  • Rampalar oluşturmak/durdurmak için Crypto Hub’ları kullanın.

Kripto merkezleri iyi çalışıyor. Peki, kripto merkezlerinin neden patlama yaşadığı hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Bir kripto şirketi genel merkezi için ideal ortamı oluşturan nedir? 2020’de 1,49 milyar dolardan, küresel kripto para piyasası 2030’a kadar 5 milyar dolara ulaşabilir. Bu, giderek daha fazla kripto para birimi şirketinin, takas platformunun ve hatta bireysel madencinin pazara girmesinin nedeni olabilir.

Dijital belirteçler, fiziksel bir forma sahip olmadıkları için fiziksel bir konuma ihtiyaç duymazlar. Peki, kripto toplulukları neden gelişiyor? Çünkü dünya çapında çok sayıda ülke, merkezi bir finansal altyapıdan yararlanan nüfusa sahiptir. Ülke çapında %100 abonelik almak zor.

şifreleme merkezleri

Crypto Hub platformu, bireylere veya şirketlere kripto para birimlerini değiş tokuş etmek, tutmak ve göndermek için API çağrısını kullanabilen hesaplar açmanıza olanak tanır. Bu nedenle, müşterilerinizin küçük, orta veya büyük işletme sahipleri, göçmenler veya iyi bankaları olmayan kişiler olması fark etmez. Crypto Hub ile her meslekten müşteri çekebilirsiniz.

Bir açma/kapama rampası oluşturun

Mükemmel açma/kapama rampasını oluşturmakla birlikte Crypto Hub’ı kullanmanızı öneririz. Bu şekilde, müşteriler istedikleri zaman kripto para ticareti yapabilir ve ürününüz için sipariş alabilirler. Crypto hesabında sadece diğer platformlardan ve borsalardan aldığı kripto paraları tutabildiği için küçük bir sorun vardır. Bu kripto hesabı, herhangi bir kripto para biriminin ticaretini yapamaz veya tasfiye edemez.

Crypto Hub’a nasıl başlanır?

Bir kullanıcı için bir Kripto Merkezi kurmak için şu adımları izleyin:

  • Bir A kullanıcı hesabı oluşturun ve ilk adım olarak tüm KYC bilgileri gereklidir.

  • Kullanıcı hesabı oluşturulduktan sonra yanıttan Refresh_token’ı alın, böylece kullanıcıya bir OAuth anahtarı verebilirsiniz.

  • Bunu başarmak için kullanıcının OAuth belirtecine ihtiyacınız var.

  • Crypto Hub’ı çalıştırmak için gerekli olduğundan, OAuth anahtarı verildikten sonra oauth_key’i alın.

  • Bir itibari para cüzdanı oluşturun.

  • Crypto Hub’ı çalıştırın.

Bir sonraki adımda lütfen müşteriden kripto hesabına ilişkin sözleşmeyi incelemesini isteyin ve kabul ederse hesabı oluşturun. Bu kadar. Kullanıcınız için başarıyla bir şifreleme hesabı oluşturdunuz.

Açık düzenleyici ortamlar

Kripto para şirketlerinin, ağır bir vergi yüküne tabi olmadıkları takdirde yerleşmeleri daha olasıdır. Kripto bir sermaye kazancı varlığı değildir. Bu, şirketin kripto ve diğer yatırım kazançlarını herhangi bir vergi yükümlülüğü ödemeden çekebileceğini gösteriyor. Porto Riko’nun zaten kırılgan olan elektrik şebekesine ek stres getirebilir. Sadece şirketi ve işletmeyi resmi olarak yöneten kişilerin orada yaşaması gerekir.

Maliyetleri düşük ve operasyonları verimli tutmak için kripto para işletmeleri uygun bir yasal çerçeveye ihtiyaç duyar. CEO’ların ve kurucuların, kripto para işletmelerine sahip olduğunu iddia eden birçok site nedeniyle, işletmelerini kripto para birimlerini %25 oranında vergilendiren veya bunları varlık olarak tanıyan şehirlere taşımaları önerilmez.

kuvvet kararlılığı

Bilgisayarlar zor matematik problemlerini çözerek kripto değeri oluşturduğundan, madencilik işlemi için çok fazla bilgi işlem gücü gerekir. Bu, tüm Cambridge Üniversitesi’ne 924 yıl boyunca elektrik sağlamak için fazlasıyla yeterli. Sonuç olarak, Bitcoin’in enerji tüketimi tek başına bu yıl Pakistan’ınkini geçti. Devam eden projeleri, sürekli elektrik kesintileri ve pahalı enerji kaynakları olan Kaliforniya gibi bölgelere taşımak, kripto para birimi şirketlerinin ne pahasına olursa olsun kaçınması gereken bir şeydir.

Yerel otoriteyi destekleyin

Son olarak, kripto merkezi yalnızca cesaret verici ve destekleyici bir topluluk içinde genişleyebilir. Etkinlikler, konferanslar ve yerel yönetimlerle işbirliği, projelerin başarılı bir şekilde uygulanması için ideal koşulları yaratır. Bitcoin, altcoin ve Ethereum inananlarından oluşan birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluğu desteklemek için düşünce çeşitliliği esastır. Farklı fikirleri masaya getiren çok çeşitli zihniyetler aracılığıyla görülür.

Birçok kripto şirketi, kiralık ofis alanlarının bolluğu nedeniyle New York ve Los Angeles’tan Austin’e taşındı. Austin belediye başkanı ayrıca kripto girişimcileri için sıcak bir ortamı desteklediğini belirtiyor.

Ayrıca, kripto para biriminin sunduğu avantajları anlayan tek kişi Belediye Başkanı Steve Adler değil. Miami Belediye Başkanı geçtiğimiz günlerde, şehrin kendi kripto para birimi ‘MiamiCoin’i satın almanın bir ödülü olarak seçmenlerine bitcoin kazançlarını dağıtacağını duyurdu.

Yerel yönetimlerin açıklığı ve ülke içinde kripto para biriminin gelişimine verdikleri destek bu eylemlerle kanıtlanmaktadır. Düşük maliyetli bir bölgede yaşıyorsanız, ancak kripto para birimi ticaretinden çok para kazanıyorsanız, eve götüreceğiniz ücreti otomatik olarak artırabilirsiniz. Örneğin, Bali ülkesi yüksek bir yaşam standardına sahiptir ve canlı turizm kültürü sayesinde kripto madencilerinin daha düşük günlük maliyetlerden yararlanmalarına olanak tanır.

Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, eyalet ve yerel yönetimler, her şehir ve ilçenin gelişen ekonomik ve sosyal gelişimini sürdürmek için kripto para biriminde liderlik etmelidir.

çözüm

Bu nedenle kripto merkezleri her geçen gün patlama yaşıyor. Şu anda piyasada 10.000’den fazla kripto para birimi var. Bu makalenin yazıldığı tarihte Bitcoin, 978 milyar dolarlık piyasa değerinin %40’ından fazlasını oluşturuyor. Ethereum, pazarın %18’ini oluşturarak ikinci sırada gelirken, altcoinler kalan payı oluşturuyor. Kripto merkezlerine karşı hala tereddüt gösteren birçok ülke olmasına rağmen, kripto topluluğu tarafından büyük saygı görüyor.

Cryptocurrency ile ilgili bilgiler için bugün web sitemiz aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın