https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Kripto para birimi milyarderleri kripto para piyasalarında milyarlarca dolar kaybediyor

Kripto para birimi milyarderleri kripto para piyasalarında milyarlarca dolar kaybediyor


Kripto milyarderleri, 2022’deki kripto para birimi çöküşünden en çok zarar görenler arasında yer alıyor ve yatırımlarının değerinden milyarlarca doları siliyor. Piyasalar, Luna ve FTX gibi kripto iflas başvurusunda bulunan bir dizi büyük isimden sarsılırken ve küresel ekonomiler bir dizi farklı zorlukla boğuşurken, kripto milyarderleri, varlıkları neredeyse bir gecede değer kaybederken korku içinde göründüler.

Bu olaylar yatırımcı güvenini sarstı, ancak kripto milyarderleri ve kripto para birimine yatırım yapmak için ilk adımlarını atmak isteyenler için iyi haber, bazı projelerin hala önemli potansiyel kazançlar sunabilmesi. Bunlardan biri de yeni blockchain oyun platformu Metacade.

Metacad nedir?

metakad oyunculara metaverse’e gelen çok çeşitli oyna ve kazan (P2E) oyunları sunmak için blockchain teknolojisinden yararlanan dünyanın ilk sanal çevrimiçi oyun arcade oyunudur. Proje, oyun meraklılarını tek bir merkezde bir araya getirmeyi, aynı fikirde bireylerden oluşan bir topluluk oluşturmayı ve aynı zamanda oyuncuların ve GameFi hayranlarının platformun gelecekteki yönünü belirlemesini sağlamayı amaçlıyor.

P2E işlevselliği, oyun tutkunlarını merkeze çekmek için birincil cazibe merkezidir. Oyuncuları çekmek için tek bir başlığa dayanan diğer birçok metaverse oyun platformunun aksine, Metacade’in kapsamlı oyun kitaplığında her renkten oyuncu için bir şeyler vardır. Geleneksel bir Streetfighter-esq “beat-’em-up” düellosunda arkadaşlarını ezmek isteyen sıradan bir oyuncudan ciddi bir turnuva oyuncusuna kadar, katılan herkes kripto ödülleri kazanabilir.

Metacade nasıl çalışır?

MCADE, Metacade platformunu besleyen para birimidir. Oyuncuların cüzdanlarına akan finansmanı sağlayarak ve Metacade’i metaverse oyun devriminin başına koyma itici gücünü sağlayarak, projenin her yönünün temelini oluşturur.

Gelir, bazıları topluluktan ve diğerleri dış kaynaklardan olmak üzere çeşitli kanallar aracılığıyla üretilir. Metacade üyeleri, Compete2Earn planının bir parçası olarak kazançlı ödül havuzlarına katılmak için çevrimiçi turnuvalara ve ödül çekilişlerine katılmak üzere staking yaparak ve tıpkı gerçek video oyunlarındaymış gibi oynaması için ödemeli oyunları oynayarak MCADE belirteçlerinden para kazanabilirler.

Dış finansman, merkezdeki reklamlardan, diğer oyun geliştiricilere Launchpad programları aracılığıyla Metacade’de oyun yayınlamaları için alan satılmasından ve Q1 2024’ten itibaren Web3 şirketlerinin iş panolarında en heyecan verici kariyer geliştirme fırsatlarını yayınlamasına izin verilerek oluşturulur. yenilikçi Work2Earn girişimi.

Bu arada topluluk, altta yatan P2E mekanizmasıyla birlikte ek gelir akışlarına erişebilir. Biri Compete2Earn turnuvalarındaki başarı, diğeri ise kullanıcıların merkezle sosyal etkileşimleri için kripto para birimi ile ödüllendirildiği Create2Earn platformu. Ne kadar çok içerik oluştururlarsa, oyun incelemeleri, bilgi paylaşımı ve canlı sohbetlere katılma gibi katkılardan o kadar çok kazanırlar.

Metacade: GameFi İnovasyonuna Yön Verme

Metacade’de ilgiyi en çok artıran yeni fikirlerden biri, yeni fikirleri teşvik ederek ve bunlara yatırım yaparak daha geniş Web3 sektörüne destek sağlarken platformu yeni zirvelere taşıyor gibi görünen öncü Metagrants planıdır.

Geliştiricilerin, MCADE belirteci sahiplerinin bunlar üzerinde oy kullanabilecekleri bir havuzda özel yeni oyunlar için fikir göndermeleri teşvik edilir. En popüler taleplere, geliştiricilerin fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için platformun hazine portföyünden fon verilir. Taslak 2023’ün üçüncü çeyreğinde, ilk oyun ise 2024’ün ilk çeyreğinde çıkacak.

Metagrants şeması, Metacade topluluğuna merkezin yönünü belirlemede daha fazla özerklik sağlar ve platformun atari salonunu dolduran tamamen topluluk onaylı oyunlarla Web3’ün en iyi ve en heyecan verici yeni oyunlarından bazılarına erişim sağlar.

MCADE 2023’te 1 Dolara ulaşabilir mi?

Metacade’in satış öncesi etkinliğiyle ilgili heyecanı, yalnızca 10 haftada 5,4 milyon dolar gibi muazzam bir hasılat elde etti. Yatırımcılar MCADE’ye akın ettikçe bu sayı artmaya devam ediyor ve onu yılın en iyi kripto yatırımlarından biri olarak pekiştiriyor.

MCADE’nin fiyatı şu anda 0,013$’dır ve ön satış sona erdiğinde değeri 0,02$’lık nihai seviyeye yükselecektir. Öngörüler, MCADE borsaları vurduğunda ilginin fırlayabileceği yönünde. Satış öncesi yatırımcıların ne gibi kazançlar elde edilebileceğini görmek için sabırsızlandığı ve yeni yatırımcıların kalan arz için yarıştığı bir ortamda, MCADE’nin 2023’te 1 dolar bariyerini aşması beklentileri gerçekçi değil.

MCADE’i Hemen Satın Alın: GameFi’nin 2023’teki En İyi Yatırımı

0,013 $ seviyesindeki MCADE, mevcut ayı piyasası koşulları dikkate alındığında bile değerinin altında görünüyor. Son derece popüler ve iyi tasarlanmış yol haritası, Metacade’in uzun vadeli devasa potansiyeliyle birleştiğinde, 2023’te harika bir yatırım fırsatı olabileceği anlamına geliyor.

MCADE’ye yatırım yapmak, kaybolan milyarlarca kripto milyarderinin yerini hızlı bir şekilde almayacak olsa da, herhangi bir kripto yatırımcısı için kriptoya harika bir yatırımdır.

Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın