https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Kripto para birimlerinin çöküşünden sonra nasıl gidiyor? – Dünya Dijital Medya Haberleri

Kripto para birimlerinin çöküşünden sonra nasıl gidiyor? – Dünya Dijital Medya Haberleri


Kripto pazarındaki düşüşün ardından trendler zayıf kalmaya devam ediyor. BitcoinYaklaşık 22 bin yayınladıktan sonra 22.800 dolara çıktı. Ancak, fiyat da 22.600 dolara düştü.

Kripto piyasasının geri dönüşü 30 milyar dolarlık bir kayba yol açtı. Pazarın toplam değeri düne göre yüzde 2,5 azalarak 1.023 trilyon dolara ulaştı. Ama 1 trilyonun üzerinde olması önemli kabul ediliyor.

Bitcoin 23.000 doların üzerinde başarısız oldu. 700 dolar civarında bir kayıp oldu, şu anda bu seviyenin altında işlem görüyor. Kardan, Solana, Çokgen En son yükselenler de dahil olmak üzere birçok altcoin, son 24 saat içinde keskin bir şekilde geri çekildi.

Altcoinlerde çift haneli kayıplar

Altcoinler son birkaç haftadır yeşil. FTX karışıklığının ardından kaydedilen kayıplar kaldırıldı. altcoin piyasasının lideri Ethereum1.200 dolardan 1.650 dolara yükseldi. Ancak şimdi ETH, günlük %5,5’lik düşüşün ardından 1.600 doların altına düştü.

Binance Coin %4,3 düşüşle 300 doların üzerinde kalmak için mücadele ediyor. dalgalanma, BM, Litecoin kuyu Tron o da aynı şeyleri kaybetti.

kardan, dogecoinÇokgen, Solana, Noktalı kuyu Şiba Sizde günlük hasar çok görülüyor. Her ikisi de bir günde %7’ye düştü.

Son 24 saatte iki sayı kaybederlerse YAPARIM, yürümek, CHZ kuyu operasyon Kripto para konularını yakından ilgilendiren olaylara bakarsak gibi şeyler gördü. Nasdak kuyu Microsoft kötü şeyler oldu

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın