medyauzmani.com

Kripto Paralar Düşüş Yaşarken Belirli Hisse Senetlerinde Yükseliş Görüldü – World Digital Media News


Çarşamba günkü sabah işlem seansında, önde gelen kripto para birimlerinin çoğunluğu, %2,14 düşüşle 7 sente gerileyen Dogecoin (DOGEUSD) öncülüğünde bir düşüş yaşadı. Polkadot (DOTUSD), Cardano (ADAUSD), Uniswap (UNIUSD), Ethereum (ETHUSD), Polygon (MATICUSD), Ripple (XRPUSD) ve Bitcoin (BTCUSD) gibi diğer önemli kriptolar da düşüşlerle karşılaştı. Buna karşılık, Solana (SOLUSD) %6,89’luk bir artışla 39,71$’a yükselerek trende karşı direnç gösterdi.

Hisse senetleri cephesinde, Coinbase (NASDAQ:COIN) Global Inc., Tesla Inc., NVIDIA (NASDAQ:NVDA) Corp. ve Advanced Micro Devices Inc. hisseleri yükseliş yaşadı. Ancak, MicroStrategy Inc., Riot Platforms (NASDAQ:RIOT) Inc., Marathon Digital (NASDAQ:MARA) Holdings Inc., Overstock.com Inc., Block Inc. ve PayPal (NASDAQ:PYPL) Holdings Inc. hisselerinin değerlerinde düşüş görüldü. Ebang International Holdings Inc. hisseleri bu piyasa dalgalanmalarının ortasında sabit kaldı.

ETF sektöründe, Amplify Transformational Data Sharing ETF ve Bitwise Crypto Industry Innovators ETF ile Marathon Digital Holdings Inc. hisseleri düşüş gösterdi. Bitcoin’in piyasa fiyatını takip eden ve aynı işlem seansı sırasında artış kaydeden Grayscale Bitcoin Trust ise bu eğilime karşı çıktı.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın