medyauzmani.com

Kripto pazarındaki popüler varlıklar kritik payları kaybediyor – World Digital Media News


Bitcoin’in fiyatı aniden düştü ve tam olarak 29.000 dolara ulaştı. Ethereum Ayrıca 2.000 doların altında satılıyor.

Son birkaç saat içinde, kripto para birimi piyasası dalgalı. Bitcoin Fiyat yaklaşık 29.000 $’a düşerken, Ethereum da 2.000 $ civarında işlem görüyor.

Boğalar bu önemli seviyeleri korumaya çalışıyor ve ne olduğunu görmek, başka bir düşüşün olup olmayacağını anlamak için önemlidir.

Bitcoin fiyatı 30.000 doların altına düştü

Fiyatlar son düşüşün ardından toparlanırken, piyasa son 24 saatte iyi performans gösterdi. Bitcoin’in fiyatı 30.000 dolara geri döndü.

Ne yazık ki, fiyat 15 dakikadan daha kısa bir sürede 29.000$’a düştüğü için son saat en kötüsüydü.Çekilme işlemlerinin çoğu uzun pozisyonlar tarafından yapılıyor, bu nedenle uzun vadeli sıkışmanın klasik bir örneği olabilir.

Ancak, BTC 29.300 dolar civarında işlem görüyor. Yukarıdaki grafikte de gördüğümüz gibi fiyatlar son düşüşün ardından toparlanmaya başladı.

Ethereum boğaları 2.000 $ talep ediyor

30.000$ Bitcoin için önemli bir seviye iken, 2.000$ Ethereum için zor bir alan. Fiyat şu anda bu seviyenin yakınında yükseliyor ve boğalar fiyatın düşmesini engellemek için mücadele ediyor.

Yukarıdaki grafikte görebileceğiniz gibi, tüm büyük kripto para birimleri son olaylara hazırlıksız yakalandı ve pazar keskin bir şekilde düştü. SOL Yaklaşık %8,5 kaybetti, ancak Bitcoin’in tüm piyasadan daha iyi performans gösterdiği açık.

Radix (XRD) son günlerde iyi performans göstermeye devam ediyor.

Piyasadaki bu kargaşaya rağmen kripto para birimi son 24 saatte %10 değer kazandı. Ancak son bir saatte yüzde 9,4’lük bir düşüş yaşandı. Diğer tüm altcoinler kırmızıda işlem görüyor. Tahkim ARB%12,6 kayıpla bu dönemdeki en kötü kripto para birimi oldu.

Piyasanın önümüzdeki 24 saat içinde nasıl hareket edeceğini ve düşüşün geçici bir düzeltme mi yoksa derin bir düzeltmenin başlangıcı mı olduğunu görmek ilginç olacak.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın