medyauzmani.com

Kripto Piyasası Silvergate Felaketinden Kurtulamadı – World Digital Media News


Dijital varlıklar için küresel pazar yeri, ABD kripto ödeme ağı gümüş kapıkomplikasyonları nedeniyle güne ağır bir düşüşle başladı. %4’ten fazla düşüşle 1,03 trilyon piyasa değeri dolarvarmak. Ancak 24 saatlik ticaret, yatırımcılar paralarını hareket ettirmek için acele ederken %21 artışla 55.4 milyar dolara ulaştı.

Kripto para çekme işlemleri 251 milyon dolara ulaştı

CoinGlass tarafından sağlanan verilere göre, 84.000’den fazla tüccar son 24 saatte 251 milyon dolardan fazla tasfiye etti. En büyük blok emri 4,16 milyon dolardı ve OKX kripto borsasında gerçekleşti.

Yaklaşık 200 milyon dolarlık kripto vadeli işlemleri sadece 4 saatte tasfiye edilirken, sadece 45 dakikada yaklaşık 185 milyon dolar çekildi.

Dünyanın en büyük dijital ekonomisi Bitcoin (BTC), kripto pazarındaki son kriz nedeniyle neredeyse iki haftanın en düşük seviyesine geriledi. Bitcoin fiyatı son 24 saatte %4’ten fazla düştü. BTC, ortalama 22.399 $ fiyatla işlem görüyor ve son 24 saat içinde Bitcoin’den yaklaşık 83 milyon $ çekildi.

En son kripto çöküşü, bir kripto-finans bankası olan Silvergate Capital Corp’un karşılaştığı sıkıntıların ardından geldi. Raporlara göre, birkaç dijital varlık borsası ve stablecoin sağlayıcısı Silvergate üzerinden ödeme başlatmayı reddetti.

Bununla birlikte, büyük bir tasfiyeye yol açan son kripto çöküşünün arkasında birkaç neden var. Geçmişte Coinbase Silvergate askıya alındı ​​ve ardından ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) yatırımcıları kripto para ticaretinin güvenli olmadığı konusunda uyardı. Daha sonra kripto.comSilvergate finansmanını dondurmaya karar verdi.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın