medyauzmani.com

Kripto uzmanı boğa piyasasını izlemek için 2 altcoin duyurdu


Cryptocurrency uzmanı, boğa piyasasını izlemek için 2 altcoin duyurdu. Ayrıca bu paraların neden önemli olduğunu da açıklıyor. Bunların hepsi Ethereum’a benzer hizmetlerdir. Biri, Fed ile olan ilişkisi ile tanınır.


Kripto uzmanı boğa piyasasını izlemek için 2 altcoin duyurdu

Tanınmış bir kripto uzmanı, bir sonraki boğa piyasasında izlenecek iki altcoin duyurdu. Bunlar Cardano (ADA) ve Algorand’dır (ALGO).

Coin Bureau’nun sahibi “Guy” adlı bir uzman olan Benjamin Cowen, başka bir kripto uzmanıyla yakın zamanda yaptığı bir röportajda, Ethereum’a (ETH) karşı çıkan iki büyük grup olduğunu gösteriyor. ADA ve ALGO coin analizi şu şekilde:

“Uzun vadeli senaryo için, yatırımcıların, özellikle kurumsal yatırımcıların, kripto boğa piyasası haline gelirse Ethereum ve Cardano gibi hizmetlere bakmaya başlayacağını düşünüyorum. Özellikle Cardano’nun kurumsal çıkar açısından zayıf yönleri var. Ama kesin olan bir şey var. , bu adamlar (ETH ve ADA ekipleri) büyük iyileştirmeler yapabileceklerini gösterdiler.

Cardano ve Ethereum, bu ölçekte proje ve kripto para arayanların favorisi olacak. Evet, fiyatlar bu değişikliklerden sonra pek bir şey yapamadı. Ancak yaşananlar Cardano için oldukça olumlu bir gelişme. “

ADA şu anda 0,43 dolardan işlem görüyor ve piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi.

Cardano’dan sonra Algorand

Algorand nedir?  ALGO madeni para iyi bir yatırım mı?

Expert Guy, Algorand’ın Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) ile ortaklığının proje için yeni fırsatlar açabileceğini söylüyor. Algorand’ın kurucusu Silvio Micali, üniversitede bilgisayar bilimi ve kriptografi profesörüdür. Açıklıyor:

“Algorand ekibi çok yetenekli. Sadece bu değil. MIT sayesinde çok bağlantıları var. Anladığım kadarıyla şunu söyleyebilirim. Algorand ayrıca dijital dolar konusunda Fed ile işbirliği yapıyor. Merkez bankası dijital para birimi CBDC için. Bu nedenle, Algorand için büyük bir potansiyel var çünkü Algorand blok zinciri ağının ABD doları için kullanılabileceğine dair öneriler var.”

İlgili – Algorand nedir ve ALGO madeni paralarının geleceği nedir?

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın