medyauzmani.com

KuCoin CEO’su, kripto para borsasının ayı piyasasına hazır olduğunu söyledi


KuCoin CEO’su Johnny Liu, kripto para borsasının alandaki uzmanlığı sayesinde piyasa oynaklığına hazırlandığını açıkladı.

Kripto borsası KuCoin’in CEO’su Johnny Liu, Nasdaq dedi Yakın tarihli bir röportajda şirket, kripto kışı için hazırlandı.

Kripto para birimi alanı neredeyse bir yıldır düşüş trendinde ve çoğu kripto para tüm zamanların en yüksek seviyelerinden %60’tan fazla düştü.

Kripto kışı, bazı şirketlerin iflas başvurusunda bulunmak ve işgücünü azaltmak gibi sert önlemler aldığını gördü. Ancak KuCoin bu eylemlerin hiçbirini gerçekleştirmedi.

Ayı piyasasındaki performansları sorulduğunda Liu;

“Kripto kışının önemi büyük ölçüde abartılıyor. Birkaç yıldır kripto para endüstrisindeyiz, piyasa oynaklığına hazırız ve bununla nasıl başa çıkacağımızı biliyoruz. KuCoin’in başlangıcından bu yana, her zaman değişiklik yapmaya hazırdık. ve daha fazla değişikliği kucaklayın.Değişim cüretini nedeniyle, tüm yatırımcı sınıfları için bir platform oluşturduk.Değişim cüretini nedeniyle, kullanıcılarımıza insanların değiş tokuşu olarak hizmet ediyoruz.”

Liu, son birkaç yıldır KuCoin’den sorumlu ve kripto borsasına liderlik etmekten keyif aldığını belirtti. Nasdaq’a şunu söyle;

“Gerçekten büyülü hissettiriyor! Bu son 5 yıl, güvenilirliğimizin ve güvenliğimizin canlı bir kanıtı. Ekibim ve ben, gerçek bir gurur duygusuyla şaşkına döndük. Tüm KuCoin kullanıcılarının ve çalışanlarının doğum gününü kutluyoruz! İlk 5’te yer alıyoruz. Borsada 700 kripto para birimi listeleniyor, 1 milyonu KuCoin’in faaliyetinin ilk yılından bu yana bizimle birlikte olan 20 milyon kullanıcımız var.”

KuCoin 2017 yılında piyasaya sürüldü ve hala dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri.

KuCoin’in gelecekteki beklentileriyle ilgili olarak Liu, şirketin dünyanın dört bir yanındaki kripto para birimleri satın almak ve satmak, yatırım yapmak ve ticaret yapmak isteyen kullanıcılarının çıkarlarını korumaya odaklandığını söyledi.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın