medyauzmani.com

Kusama, adını kullanan markalarla hiçbir ilişkisi olmadığını söyledi – World Digital Media News


Shiba’nın (SHIB) yapımcılarından Dikkatli olmakadının kullanılan ticari markalarla uyuşmadığını ve Shibarium’un geçerli bir ticari markasının bulunmadığını belirtir. Shiba sen semptomlara dayalı yanlış anlama.

Shiba artık bir mem kripto projesinden daha fazlası, doğal geliştirmeleriyle tanınıyor. Merkezi olmayan hizmetleri ve değişim yöntemleri ile blockchain alanında bir yer bulmak istiyor. Bu kapsamda yakında piyasaya çıkacak olan Shibarium adlı Layer-2 ağı dikkat çekiyor.

Sosyal medyadaki yanlış bilgilerle ilgili endişeler arttıkça harika bir Shiba Inu yetiştiricisi Shytoshi Kusamayalan haberlerin çoğalmasından bahsetti. Kusama, Twitter’da Shibarium’un resmi bir ticari markası olmadığını yineledi.

Shibarium, Shiba’nın doğal kaynaklarının gelişimini ve kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlayan bir proje olarak yakında kurulacak. Layer-2 görünümünden dolayı dikkat çeken bu eser, Shiba halkının da ilgisini çekmektedir. Ancak proje büyüdükçe dolandırıcılar ve yanıltıcı mesajlar ortaya çıkıyor. Yatırımcılara sahte dolandırıcılık sinyalleri gibi dolandırıcılık olayları artmaya devam ediyor.

Geçmişte benzer Shibarium ve Shiba vakaları olmuştur. Shiba Inu’nun ana rehberi, topluluğu Twitter aracılığıyla dolandırıcılıklara karşı güvende olmaları konusunda sık sık uyarır.

Spesifik olarak, Kusama’nın çeşitli kripto para birimleriyle bağlantılı olduğu söyleniyor. En popüler olanı, popüler meme parası PAW’dır. Kusama, projeyle hiçbir bağlantısı olmadığını söyledi.

Şubat ayında Twitter kullanıcısı @Dezaxe, Kusama’nın cüzdanından 2 milyar Shiba Inu jetonunun PAW jetonları içeren bir adrese gönderildiğini gösteren Etherscan verilerine bir bağlantı paylaştı.

Ancak Kusama, PAW markasıyla hiçbir ilişkisi olmadığını söyleyerek yanıt verdi.

Kötü adamlar, Shiba Inu hayranlarını kandırmak için meşru L2 ağ belirteçleri gibi görünen yasa dışı belirteçler yayınlayarak deneyimsiz kullanıcılardan yararlanmaya çalışıyor.

PeckShieldAlert adlı önde gelen bir blockchain araştırma firması tarafından ortaya çıkarılan sahte bir Shiba sinyali olan BLUR, Şubat ayında yayınlandı ve bu hava tahmincileri. Justin Güneş Peki Coinbase Kullanıcılar arasında sürekli geçerli bir token olup olmayacağı konuşulurdu ve bu yazı ile birlikte geçerli bir token olmayacağı netlik kazandı.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın