medyauzmani.com

Kyber ağ fiyatı, geri çekilme uyarısından sonra düşüyor


  • Basın zamanında, Kyber Network Crystal v2 (KNC) bugün %2,26 düştü.
  • Kyber’in Elastic TVL ürünü dün 61 milyon dolara düştü.
  • Kyber Network, likidite sağlayıcılarına para çekmelerini tavsiye etti

Kyber Network Crystal v2 (KNC), merkezi olmayan finansal (DeFi) ağ Kyber Network’ün likidite sağlayıcılarına piyasa zayıflığı nedeniyle para çekmelerini tavsiye etmesinden sonra bugün darbe aldı. Madeni para, bu yazı yazılırken %2’den fazla düştü.

Protokol, esnek ürün likidite sağlayıcılarına potansiyel bir güvenlik açığı keşfettikten sonra para çekmelerini tavsiye etti. Kyber, potansiyel güvenlik açığını doğruladı cıvıldamak Şimdiye kadar hiçbir ürünün etkilenmediğini ve hiçbir paranın kaybedilmediğini belirtmesine rağmen.

Drop TVL esnek bir üründür

Pazar günü, esnekliğin toplam brüt ürün değeri 108 milyon dolardı (TVL). Ancak DefiLlama’ya göre bu rakam Pazartesi günü yaklaşık 30.88 milyon dolara düştü.

Haber, güvenlik açıklarının ve istismarların DeFi alanına yayıldığı bir zamanda geldi. En son hack, 196 milyon dolarlık Euler Finance hack’ini, 23 milyon dolarlık Bitrue borsa hack’ini ve son Yearn Finance hack’ini içeriyor.

2022’de Kyber Ağı da 265.000 dolarlık bir açıktan yararlandı.

Kyber Network fiyatı, CoinJournal’da ilk olarak bir para çekme uyarısı göründükten sonra düştü.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın