medyauzmani.com

Kyber Network KNC coin nedir? KNC/USD yorum, geleceği ve haberleri


Kyber Network Crystal (KNC) coin nedir? KNC coin yorumları nasıl? KNC coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? KNC coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda. 

 

                  Kyber Network Crystal (KNC) coin yorumları

 

KNC/USD – 1 KNC kaç dolar? Canlı KNC coin fiyatı

KNC coin yorumları ve geleceği ile ilgili fiyat tahminlerine geçmeden önce KNC coin nedir, inceleyelim.

Kyber Network Crystal (KNC) coin nedir?

Kyber Network Crystal dijital varlık ve kripto para birimlerinin takasını hızlı, basit ve etkili bir hale getirmeyi hedefleyen bir protokoldür.

Kyber Network protokolü geniş bir rezerv yelpazesinde likidite kaynağını bir araya getirir. Herhangi bir merkezsiz borsada hızlı ve güvenli token değişimi sağlar.

 

Kyber Network KNC coin nedir? KNC/USD yorum, geleceği ve haberleri

 

Kyber Network üzerinde iki tip kullanıcı vardır; üreticiler ve alıcılar. Üreticiler, token tutarak networka likidite sağlar. Alıcılar ise token takasını talep eden son kullanıcılardır. DApps uygulamaları Kyber Network’a bağlanarak kullanıcılardan token kabul edebilirler. Ancak yalnız istedikleri tokeni alırlar. KNC coin bu tür işlemleri kolaylaştırmak ve ücretlerini ödemek için kullanılır.

 

 

Kyber network KNC coin nedir

 

Kripto dünyasında pek çok grup ve projenin kendi tokenleri vardır. Bu proje ve gruplar kendi tokenlerini kullanmayı mecbur kılar. Dolayısıyla elinizde o projeye ait bir token yoksa bir borsaya giderek elinizdeki her hangi bir tokenle gerekli olan tokeni takas etmeniz gerekir. İşte bu noktada işe Kyber Network dâhil oluyor. Proje, kullanıcıların token takaslarını en hızlı ve güvenli şekilde yapmalarını sağlamak gayesiyle geliştirilmiştir. 

 

Bu şekliyle, Kyber Network ETH ya da herhangi bir ERC20 tokenin anında ve hiçbir kayıt gerekmeksizin takasını sağlamaya çalışan merkezsiz bir projedir. Bunu yapabilmek için Kyber “rezerve” denilen farklı kripto varlıklardan oluşan havuzlar ya da likidite havuzları kullanır.

Kyber Network Crystal (KNC) coin fiyat grafiği yorumu

knc coin KNC coin nedir? KNC/USD yorum, geleceği ve haberleri

NC coin grafiğine baktığımızda, grafikteki irbiri ardına çanak oluşumları dikkatimizi çekiyor. KNC direnç çizgisinin üzerinde başarılı kapanış yapabilirse, oluşum hedefine doğru hızlıca hareket edebilir.

Kyber Network Crystal (KNC) coin geleceği ve fiyat tahmini

Kyber Network Crystal (KNC), kripto para dünyasında önemli bir rol oynayan ve benzersiz özelliklere sahip bir dijital varlık olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda, DeFi dünyasında benzersiz özellikleri ve sürekli olarak gelişen ekosistemi ile gelecekteki başarı potansiyelini korumaya devam ediyor.

Kyber Network Crystal (KNC) coin fiyat tahmini 2024-2030

Aşağıda, geçmiş fiyat hareketleri ve BTC yarılanma döngüleri temel alınarak elde ettiğimiz Kyber Network Crystal (KNC) fiyat tahminlerine yer verdik. Buna göre; 2024 için en düşük KNC fiyat tahmini 0.508964’dır. 

2025 için Kyber Network Crystal fiyat tahmini ise, en yüksek 0.847620$’dır. Bugünkü fiyatla karşılaştırıldığında, KNC 2025’e kadar maksimum fiyat hedefine ulaşırsa %180.15 kazanç sağlayabilir.

 

Yıl

Yıllık en düşük fiyat 

Yıllık en yüksek fiyat

2024

 0.508964$ 

1.341336$ 

2025

0.847620$ 

1.953991$ 

2026

0.558944$ 

2.70$ 

2027

0.530174$ 

0.731580$ 

2028

0.321808$ 

1.800898$ 

2029

0.909075$ 

2.86$ 

2030

0.398780$ 

4.19$ 

 

Kaynak

KNC coin nedir?

KNC coin: KNC (Kyber Network Crystals), Kyber Network’un yönetim tokenidir.

Kyber Network’u kim geliştirdi?

Kyber Network’un kurucuları, Loi Luu, Victor Tran, Yaron Velner’dir.

DApp nedir?

Dapp (Decentralized application), merkezsiz uygulamalar. Ethereum blockchain üzerinde çalışan akıllı sözleşmelerdir.

KNC coin nasıl üretilir?

KNC coin Kyber Network yönetim tokenidir. Elinizde bulunan döviz ile Kyber Swap üzerinden ETH alabilir, bu ETH ile KNC coin takas edebilirsiniz. Ya da bir borsaya girerek elinizde bulunan herhangi bir coin ile KNC coin takas edebilirsiniz. Binance, Huobi ya da OKex gibi borsalar, bu konuda en popüler borsalardır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın