https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

LimeWire Kendi Kripto Para Birimini Piyasaya Sürüyor – World Digital Media News


2000’li yıllarda korsan müziğinin zirvesinde, kireç teliGeçen yıl büyük bir dönüşüm geçirdi ve NFT platformu olarak geri döndü. NFT sektöründe OpenSea platformu ile rekabet etmeyi hedefleyen platform şimdi de tokenini sunuyor.

LimeWire, Ethereum ağında yayınlanacak”LimeWire Jetonu (LMWR)hakkında bilgi paylaştı. Ayrıca bu markanın ve projenin amacını açıklayan bir teknik inceleme yayınladı.

LimeWire Jetonu nedir?

Platform tarafından yayınlanan teknik incelemeye bakarsak, “işaretini görebiliriz.Tanınmış bir sadakat programı aracılığıyla LimeWire platformundaki kullanıcı sayısını çeşitli avantajlarla artırın“Teslim olacağı söyleniyor.

LimeWire, markasını 2022’nin ortalarında Kraken Ventures, Crypto.com ve Capital gibi kripto para sektörünün devleriyle kuracak. toplam 10.2 milyon dolar Ayrıca şimdiden tükendiğini de paylaştı.

LMWR sahiplerine neler sunacak?

LimeWire Token sahipleri, sahip oldukları jeton sayısına göre üç gruba ayrılacaktır. Her jeton sahibi LimeWire topluluğunda oy kullanma hakkına sahip olurken, 15.000’den az jetonu olanlar oy kullanma hakkına sahip olacak.

15.000 jeton veya daha fazlasına sahip olanlar LMWR için yıllık %12 ödül ve yalnızca LimeWire ürünlerine erken erişim. Semptomlu 50 bin veya daha fazla LMWR için yıllık %15 ödülLimeWire partilerine ve topluluk yemeklerine davet edilme ayrıcalığına sahip olacaklar.

LimeWire Jetonu ne için kullanılacak?

LimeWire belirteci, platformdaki geliştiricilere indirimler, abonelikler, teklifler veya mesajlar göndermek için kullanılabilir. Üreticiler ayrıca LMWR aracılığıyla finansmanlarına erişebilecekler.

LimeWire nedir ve nedir?

Bir zamanlar korsan bir müzik sitesi olan LimeWire, artık içerik oluşturucuların müzik, fotoğraf, video ve blog gönderileri paylaşabileceği bir platform.

LimeWire Token ne zaman piyasaya sürülecek?

LimeWare Token 2 Mayıs’ta satılacak. LMWR hisselerinin fiyatı 1 milyar parça olarak ilan edildi. Bu jetonların 200 milyonu özel müzayedede ve 2,5 milyonu topluluk müzayedesinde satıldı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın