https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber LINK yine de %20’den fazla zammı alabilir mi?

LINK yine de %20’den fazla zammı alabilir mi?


  • Chainlink (LINK) fiyat tahmini, yükseliş momentumu devam ederse boğaların 8,00 dolara ve ardından 9,50 dolara gideceğini gösteriyor.
  • Kripto para birimi 300 günden fazla bir süredir birikim halinde.
  • LYNK/USD için Kasım ayında ulaşılan önerilen yüksek seviyelerinden %20’lik bir kırılma mümkündür.

Chainlink (LINK), yazı yazılırken %7,3 artışla yaklaşık 7,40 dolardan işlem görüyor.

23. sıradaki dijital para birimi için (piyasa değerine göre) büyük bir kırılma değil, özellikle de bugün Bitcoin’in 25.000 doların üzerinde birkaç ayın en yüksek seviyelerine ulaşması ve Ethereum’un Perşembe günü 1.700 doların üzerinde bir düşüş düzeltmesini test etmesiyle görülen büyük oynaklık göz önüne alındığında.

LINK fiyatı – yükseliş durumu

LINK fiyatı, boğaların olası bir yavaşlaması nedeniyle 7,50 dolar civarında reddedilirken, oracle ağı yerel tokeni için teknik görünüm, yine de 8 dolara çıkılabileceğini gösteriyor.

Kripto para analisti Ali’ye göre, kripto para destek çizgisine ulaştıktan sonra toparlanma eğilimi gösterdiğinden, LINK yükselen bir kanalın üst trend çizgisine sallanabilir. Bu görüşün, Chainlink fiyatının paralel kanalın alt trend çizgisinden sıçrayarak direnci 7,50 dolar civarında test ettiği birkaç gün öncesine ait olduğuna dikkat edin.

az önce tahmin ettiğim gibi aboneLINK, bugünkü fiyat hareketinin boğaların yukarıda belirtilen tedarik duvarını test etmesinden sonra kilit olan modele devam edebilir.

Başka bir analist olan Inmortal, Chainlink’in 300 günden fazla bir süredir konsolidasyon durumunda olduğuna işaret ediyor. Birikme şiddetli bir kopuşla sonuçlanabilir.

Chainlink fiyat tablosuna bakıldığında, 8,00 doların üzerindeki bir yükseliş, 8 Kasım 2022’de ulaşılan 9,50 doları hedefleyen LINK/USD için %22’lik bir yükseliş yolu açabilir.

LINK fiyatı – düşüş senaryosu

Arka rüzgarlar, daha geniş piyasa yavaşlaması sırasında azalabileceğinden, yükseliş eğilimi gösteren orta çizgi şu anda ana direnç alanını sağlıyor.

Daha geniş piyasa belirsizliği tarafından tetiklenen bir satış, satıcıların hala 6,75 doları hedefleyebileceği ve 6,00 doların çok önemli bir tampon olmaya devam ettiği anlamına geliyor.Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın