medyauzmani.com

Linklere Dikkat! – Dünya Dijital Medya Haberleri


Kripto para birimleri giderek daha popüler hale geldikçe, konuyla ilgili veri hırsızlığı veya dolandırıcılık vakaları görüyoruz. Şimdi de dünyanın en büyük kripto para borsası Binance hakkında söylentiler internette dolaşmaya başladı.

İddialar, en büyük kripto para birimi dolandırıcıları tarafından yapıldı. o kaçırıldı gösterdi. Ayrıca çalıntı veri içerdiğini iddia eden bazı linkler de dolaşmaya başladı.

Bu bağlantılara dikkat!

İnternette dolaşan bağlantılarda “hidra pazarıBinance verilerinin “” olarak bilinen ve herkese açık olan ve verilerin satılabildiği dark web alanında yer aldığı bildirildi. Ancak bu bağlantıların dolandırıcılık olma ihtimali de var. Bu nedenle size tavsiye ederiz. aşağıdaki bağlantıya tıklamayın (bazı bölümleri kontrol ettik);

Hacking sorumluluğu bu sadece bir hikayeBakalım resmi bir bilgi yok. Bu tür yerlerde satıldığı söylenen bilgiler, bu kadar büyük ölçekte milyonlarca kullanıcı için olduğu söylense de doğru olmayabilir ve kümelenmiş de olabilir. Bu sayede Binance gibi bir veri tabanına başvurabilir ve potansiyel alıcılardan satın almalarını isteyebilirler.

Son olarak Binance’e bildirimde bulunduğumuzu ve geri dönüşünüzü sabırsızlıkla beklediğimizi de ekleyelim.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın