https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Logan Paul’un terk edilmiş Crypto Zoo projesinden bir oyun 30 günde geliştirildi

Logan Paul’un terk edilmiş Crypto Zoo projesinden bir oyun 30 günde geliştirildi


  • Degen Zoo NFT oyunu rekor bir 30 günde geliştirildi.
  • Dijon Hayvanat Bahçesi, terk edilmiş Logan Ball Hayvanat Bahçesi projesinden türetilmiştir.
  • Logan Paul, Kripto Hayvanat Bahçesi’nin gelişmesinin yıllar alacağını belirtti.

DAO Maker (DAO/USD) kurucusu Christophe Zaknon, Logan Paul’un terk edilmiş Crypto Zoo’sundan türetilen bir NFT oyunu olan Degen Zoo’yu piyasaya sürdü. Zaknun, Logan Paul’un Crypto Zoo’nun geliştirilmesinin yıllar alacağı iddiasını reddetmek için NFT oyununu 30 günde kendi başına geliştirdi.

Zaknon, popüler YouTube yıldızı Logan Paul’ün Christophe Zaknon’un gerekli geliştirme zaman çizelgesini dikte etme hakkının olmadığını söyleyen bir video yayınlamasının ardından 30 gün içinde oyunu oluşturma mücadelesini kabul etti. Zaknon, oyundan elde edilen tüm karı hayır kurumlarına bağışlama sözü vererek Paul Logan’ın açgözlülüğünü de vurguladı.

Yeni oyun için 115 bin cüzdan sıraya girdi

Bugün itibariyle 115.000’den fazla kripto cüzdanı, kripto oyunları için yeni bir rekor olan 700 milyon dolardan fazla taahhüt veren Degen Zoo NFT oyununa katılmak için kaydoldu.

Zaknon’un günlük olarak ilerlemesini yayınladığı oyunun geliştirme sürecinde, 250.000’den fazla kişi Digen Hayvanat Bahçesi’ni Twitter’da takip etti.

Degen Hayvanat Bahçesi, küçülme jetonuna ve nesli tükenmekte olan 120 türden oluşan NFT koleksiyonuna sahiptir. Oyun, kapitalizmin hayvanların neslinin tükenmesi üzerindeki etkisini simüle etmek için tasarlandı. Oyuncular, NFT hayvanlarını “öldürmeye” teşvik edilecek ve insan açgözlülüğünün vahşi yaşam üzerindeki yıkıcı etkileri konusunda farkındalık yaratmak için grubu yok olmaya sürükleyecek.

Degen Hayvanat Bahçesi test ağı

Degen Zoo testnet, 30 günlük son tarihten birkaç gün önce yayınlandı ve kısa bir süre içinde yaklaşık 3.000 oyuncu tarafından 30.000 testnet işlemi yapıldı.

Christophe Zaknon şimdi Djenne Hayvanat Bahçesi için ana ağı başlatmaya devam ediyor. DAO Maker kurucu ortağı, önceki GameFi çıkış tarihi karşılaştırma ölçütlerine olan talebi aştı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın