medyauzmani.com

Loom coin nedir? LOOM/USD yorum ve geleceği


LOOM coin nedir? LOOM coin yorumları nasıl? LOOM coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vaad ediyor mu? LOOM coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

LOOM coin yorum

LOOM/USD – LOOM coin kaç dolar?

LOOM coin yorumları ve geleceği ile ilgili fiyat tahminlerine geçmeden LOOM coin nedir tanıyalım.

LOOM coin nedir?

Blockchain teknolojisi dünyasında yenilik yapmak zor değil. Loom Network, büyük ölçekli çevrimiçi oyunlara ve uygulamalara odaklandığı için, farklı bir blockchain platform türü olmayı hedefliyor.

Blockchain teknolojisinin finansal işlemlerden çok daha fazlası var. Bu teknolojinin temel olarak finansal sektörü bozacağı açıkça görülse de, Loom Network gibi projeler mevcut başka fırsatların olduğunu gösteriyor. Şu anda proje, bu teknolojiden faydalanabilecek oyunlara ve sosyal uygulamalara odaklanıyor.

Loom Network projesi büyük ölçüde DAppChains etrafında dönüyor. Daha spesifik olarak, Ethereum tabanlı kripto-toplayıcıların, oyunların ve sosyal uygulamaların herhangi bir engel olmadan bir araya gelebildiği bir ekosistem kurmayı amaçlamaktadır. Tüm bunlar, çatallı, merkezi olmayan ve insan tarafından okunabilir blockchain kurallarına dayanacaktır.

Ayrıca Loom Network, blockchain olmadan inşa edilemeyen oyunlar geliştirmeye yardımcı olmayı amaçlıyor. Bir niş pazarı gibi görünse de, proje ekibi oldukça hırslılar. Oldukça az miktardaki  oyun evrenleri ile kesinlikle keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda fırsat var. Ayrıca, proje reklam yoluyla doğal olarak yönlendirilmeyen yeni türden sosyal uygulamaları da geliştirmek istiyor.

DAppChains, Ethereum akıllı sözleşmelerine paralel olarak çalışan tam ölçekli bloklardır. Bir tür yan zincir, fakat düzenli ağ işlemlerine odaklanmak yerine ölçekleme verileri açısından oldukça gelişmiş bir formdadır. Loom SDK’sı ile herkes kendi fikir birliği mekanizması ile kendi DAppChainlerini üretebilir. Bu, geleceğe dönük insanların dikkatlerini çekecek bir olay.

LOOM /USD fiyat grafiği yorumu

loom Loom coin nedir? LOOM/USD yorum ve geleceği

LOOM coin grafiğine baktığımızda devasa çanak oluşumuyla karşılaşıyoruz. Fiyat 200 haftalık EMA’nın üzerinde, bu yükseliş için güvende olduğunu gösteriyor. Fiyat 0.26 doların üzerinde başarılı kapanış yapabilirse, oluşum hedefi olan 6.5 dolara doğru yolculuğuna başlayabilir.

 

LOOM coin geleceği ve fiyat tahmini 2024- 2030

Yapay zeka tarafından Loom coinin geçmiş verilerine dayanarak hesaplanmış gelecek ve fiyat tahmini:

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın