https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Maison Hennessy, Web3 H3nsy platformunun lansmanını duyurdu

Maison Hennessy, Web3 H3nsy platformunun lansmanını duyurdu


New York, Amerika Birleşik Devletleri, 23 Şubat 2023, Chainwire

Geçen yılın heyecan verici Maison Hennessy Web3 projelerinin ardından, ilk NFT bağlantılı şişesi ve Friends with Benefits DAO ile ortaklaşa bir Cafe 11 sosyal kulübü lansmanı dahil, Hennessy, H3NSY’ye markanın Web3 projelerine adanmış yeni bir marka, web sitesi ve Twitter tanıtıcısı sunuyor ve yenilikçi uygulamalar.

Dünyanın önde gelen konyak üreticisi Hennessy, Web3 alanındaki en son girişimini açıkladı. Yeni bir marka, web sitesi ve Twitter tanıtıcısı içeren H3NSY ekosistemi, markanın Web3 projelerine, işbirliğine ve yeniliğe olan bağlılığını pekiştiriyor.

Geçtiğimiz yıl Hennessy, şişelerin tanesi Blockbar aracılığıyla 250.000$’a satılan ilk NFT bağlantılı şişesi H8’in lansmanı, Paradis Gold ile başka bir Blockbar indirimi ve ayrıca bir kulüp şişesi Sosyokültürel NFT, Cafe 11, DAO Friends with Benefits (FWB) ile işbirliği içinde. Cafe 11 aracılığıyla, NFT sahiplerine, geçtiğimiz Aralık ayında Miami’de gerçekleşen açılış etkinliği ve yakında yayınlanacak daha fazla yazılım güncellemesi ile Hennessy’nin kültürel etkinlikler programına erişim veriliyor. Bu girişimler, Hennessy’yi Web3 alanında güçlü bir oyuncu ve endüstride inovasyon için itici bir güç haline getirdi.

250 yıllık konyak markası, H3NSY’nin piyasaya sürülmesiyle, blockchain dünyasını bir adım öteye taşıyor, çabaları etrafında özelleştirilmiş odaklanma ve iletişime olanak tanıyor ve topluluğunun bu girişimler hakkında bilgi edinmesi ve onlarla ilişki kurması için bir merkez sağlıyor.

Hennessy için. Hennessy CEO’su Laurent Boillot şöyle açıklıyor: “Web3, işimizin geleceğini iyileştirecek izlenebilirlik ve diğer uygulamalarda geçmiş NFT’leri genişletiyor. H3NSY’nin kullanıma sunulması artık bu çabalar etrafında odaklanmamıza ve iletişimi uyarlamamıza olanak tanıyor ve topluluğumuza bağlantı kurabileceği bir yer sağlıyor. işimizin bu yeni kısmıyla.”

H3NSY, gelecekteki NFT ortaklıkları, Cafe 11 program duyuruları, Web3 şişe damlaları ve markanın şu anda yatırım yaptığı diğer blockchain yeniliklerinin yanı sıra yaratıcılar, kültürler ve topluluklar için bir üyelik platformu ve merkezi olarak hizmet etmeyi amaçlıyor.

H3NSY ve Hennessy’nin Web3 alanında yaptığı yenilikçi çalışma hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.h3nsy.com adresindeki platformu ve Twitter hesabını ziyaret edin. @h3nsy.

Hennessy Hakkında

Konyakta lider olan Maison Hennessy, 250 yılı aşkın süredir olağanüstü uzmanlığıyla dünya çapında parlıyor. Kurucusu Richard Hennessy’nin öncü ruhu üzerine inşa edilen marka, 160’tan fazla ülkede varlığını sürdürüyor. Charente bölgesinin kalbinde yer alan Hennessy, aynı zamanda bölge ekonomisinin de sağlam bir direğidir. House’un başarısı ve uzun ömürlülüğü, her biri bilgiyi nesilden nesile aktaran benzersiz bir süreçten doğan Konyaklarındaki mükemmellikten kaynaklanmaktadır. Hennessy, bu istisnai bölgeyi korumak için inovasyonunu ve tüm ortaklarının desteğini birleştiriyor. LVMH Group’un taç mücevheri olan Hennessy, üretiminin %99’unun ihracata satılmasıyla Fransız uluslararası ticaretine önemli bir katkıda bulunuyor ve Fransız yaşam sanatının küresel elçisi.
Lütfen sorumlu bir şekilde iç.

Kişiler

Yönetmen Michael O’Brien, Kuzey Altı, [email protected]
Web3 Geliştirme Direktörü, Danielle Parrish, Hennessy, [email protected]Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın