https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Maker, potansiyel ralliyi 1.000 $’a çıkarıyor

Maker, potansiyel ralliyi 1.000 $’a çıkarıyor


  • Maker (MKR) fiyatı, kripto para birimi Pazartesi günü toparlanırken son 24 saatte %5 arttı.
  • Balinalar son zamanlarda büyük miktarda MKR satın aldı ve bu da potansiyel bir fiyat artışına işaret ediyor.
  • Boğalar, 800 doları tutarlarsa ve ardından 892 dolarlık direnci kırarlarsa 1.000 doları hedefleyebilirler.

Boğalar 10 Kasım 2022’den bu yana en yüksek günlük kapanışı ararken, Maker (MKR) fiyatı son 24 saatte %5 artışla bir kez daha 800 doları aştı.

MKR, aynı zamanda DAI stablecoin’i çıkaran lider bir merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü olan Maker protokolünün yerel yönetişim belirtecidir. Dai, ABD Doları’na (USD) sabitlenmiş önde gelen merkezi olmayan ve kripto güvenlikli stablecoin’dir.

Yapıcı Fiyat Tahmini: Boğalar, ralli için hissiyatı 1.000 $’a çıkarabilir

Bu miktardaki Maker fiyatı için, Maker’ın geçen hafta yılın başlarında belirlenen bir yükseliş trendi çizgisinin altına düştüğünü ve Coinbase’de 679$’a düştüğünü not etmeliyiz.

Ancak kripto para birimi Pazar günü trend çizgisinin üzerine çıktı ve yaklaşık %10 kazançla 774 doların üzerinde kapattı. Token, Maker Network çevresindeki yükseliş duyguları arttıkça günlük grafikte bir yeşil mum daha yazdırdı.

25 Şubat’ta zincir üstü analitik platformu Santiment, Ethereum tabanlı altcoin için balina aktivitesinde ani bir artış bildirdi.

Şirkete göre Maker, üç ayda balinalar tarafından en büyük yerli token alımlarını gördü. Santiment analistleri, platformun Twitter hesabı aracılığıyla, büyük yatırımcıların bu tür miktarlardaki düşüşlerde tokenleri nakde çevirmesinin tarihsel olarak fiyatların tersine dönmesiyle ilişkilendirildiğini belirtti.

Maker, iki saat önce üç aydan fazla bir süre içinde bir balina için en büyük hamleyi yaptı. 24.331 MKR (17.4 milyon dolar) bir balina adresine aktarıldı ve ardından aynı büyüklükte bir hareket daha yapıldı. Düşüşlerde, bunun gibi büyük hareketler genellikle dönüşle ilişkilendirilir,Şirket yazdı.

MKR belirteci şu anda 811 $ (9.50am ET) civarında işlem görüyor ve özellikle kripto para birimleri arasındaki genel duyarlılık geçen hafta piyasaya taştıktan sonra iyileşmeye devam ederse kısa vadede 1.100 $’a girmeye hazır görünüyor.

Bununla birlikte, boğalar önce acil desteği 800 $’da tutmalı (200 günlük hareketli ortalama büyük bir engeldir) ve ardından 892 $’ı yeniden test etmek için ivme kazanmalı. Bu direnç alanını kırarlarsa, 1100 dolara hareket etmek mümkün.

Olumsuz tarafı, 705 $ civarındaki 50 günlük EMA şu anda büyük bir destek alanı sunuyor.

TradingView tarafından grafik üzerinde yapıcı fiyatDiğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın