medyauzmani.com

Mara Schmidt, kurumların bahis konusunda ciddileştiğini söyledi


Kripto para biriktirme sektörde çok popüler ve Mara Schmidt, finans kurumlarının artık bunu çok ciddiye aldığını söylüyor.

Alüvyon büyüme direktörü Mara Schmidt, yakın tarihli bir röportajda kurumların kripto para birimi biriktirme konusunda ciddileştiğini açıkladı.

Staking, kripto para yatırımcılarına pasif gelir elde etme fırsatı verir ve kripto para ticaretine kıyasla daha az risklidir.

Kripto para depolama Blok zincirindeki işlemleri doğrulamak amacıyla kripto varlıklarını kilitli bir cüzdana yerleştirmek, hisse kanıtını içerir.

Mara Schmidt, kuruluşların yığınlar konusunda ciddileştiğini kabul etse de, büyüme sağlanmadan önce operasyonel güvenlik, ısınma süreleri, etkinleştirme listeleri ve devre dışı bırakma süreleri gibi konuların ele alınması gerektiğini de sözlerine ekledi. dedi ki;

Kurumlar, alanı paylaşma ve staking’e katılma konusunda daha ciddi hale geliyor. Bu hibrit benimseme eğrisini yumuşatmak için, bu benimsemeyi memnuniyetle karşılayacak ve yönlendirecek doğru ürünlere ve yeteneklere ihtiyacımız var.”

Schmidt, daha önce kurumsal müşteriler için stake hizmetlerini genişlettiği Coinbase Cloud’da Satış Başkanı olarak görev yapmış ve bu alanda uzmandır.

Sermaye verimliliği ve likiditenin iyi işleyen sermaye piyasaları için kritik öneme sahip olduğunu kaydetti. Ancak, protokollerin bu alanlara değil, güvenlik standartları ve bunları uygulamak için kullanılan önlemlere odaklanmasından pişmanlık duyuyor. dedi ki;

“Bence bu, bugün daha büyük ölçekte staking’in benimsenmesinin önündeki en büyük engellerden biri. Bugünün protokolleri bunu geliştirmeye çalışmıyor.”

Schmidt, Alluvial’ın işbirlikçi, sektöre özel bir yaklaşım kullanarak likidite zorluklarını ele almaya odaklandığını söyledi.

Liquid Collective’in işbirlikçi bir çaba olduğunu ve halihazırda Kraken, Coinbase, Figment ve diğerleri dahil olmak üzere sektördeki önde gelen şirketlerden üyelere sahip olduğunu söyledi. Schmidt dedi ki;

“Entegratörlerimizin çok çeşitli son kullanıcıları destekleyebilmemiz için en kullanıcı dostu erişim ve deneyimi oluşturmasına olanak tanıyan bir şey oluşturmak istiyoruz. Para yatırma noktasında doğru uyumluluk kontrollerini etkin bir şekilde oluşturan bir KYC ve AML protokolü ve geri çekilme.”

Ethereum konuşması Hisseyi kanıtlamak için göç Muhtemelen kripto para birimi alanındaki depolama hizmetlerine daha fazla dikkat çekmiştir.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın