https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Marathon Digital, Ocak ayında rekor bir 687 bitcoin üretti

Marathon Digital, Ocak ayında rekor bir 687 bitcoin üretti


Marathon, Ocak ayında rekor kıran bir Bitcoin üretti
  • Marathon, aylık Bitcoin üretiminde %45 sıralı artış bildirdi.
  • Dijital varlık teknolojisi şirketi ayrıca geçen ay 1.500 bitcoin sattı.
  • Wall Street, Marathon hissesinin ortalama olarak 12 doların biraz altına yükseldiğini görüyor.

Marathon Digital Holdings Inc’in hisseleri, madencinin geçen ay neredeyse sattığı kadar bitcoin çıkarmadığını söylemesinin ardından son oturumlarda yaklaşık %15 değer kaybetti.

Geçen ay kaç bitcoin sattınız?

Marathon, işletme maliyetlerini finanse etmek için BTC fiyatındaki istikrarlı artışın ortasında Ocak ayında toplam 1.500 bitcoin satmayı seçti.

Öte yandan, geçen ay %45’lik muazzam bir artışı temsil eden 687 BTC’lik rekor bir madencilik yaptı. Aylık üretim ve madencilik güncellemesinde yönetim şunları yazdı:

Bilançomuzu güçlendirmek için aldığımız proaktif önlemlerin yanı sıra operasyonel verimliliğimizdeki iyileştirmeler, Marathon’u 2023 yılında büyüme ve operasyonel hedeflere ulaşmak için güçlü bir konuma getirdi.

Maraton envanteri aslında yılın başından bu yana ikiye katlandı. Bununla birlikte, Wall Street, “MARA” üzerindeki konsensüs aşırı kilo notunu korumaya devam ediyor ve hisse başına 12 doların biraz altında bir artış görüyor.

Marathon Digital, Bitcoin satmaya devam ediyor

Marathon Digital Holdings Inc’e göre üretimde devam eden artış, bitcoin varlıklarını tasfiye etmesine ve operasyonel maliyetleri karşılamak için ilerlemesine neden olacak. Basın açıklaması şunları ekledi:

2023’ün ortalarına doğru 23 aşırı bilgi işlem gücü kurarak dünyanın en büyük ve enerji açısından en verimli bitcoin madenciliği operasyonlarından birine maraton ölçeğinde ulaşabileceğimizden eminiz.

Marathon Digital’e göre, hem sınırsız nakit hem de sınırsız BTC mevcudiyeti geçen ay sırasıyla 133,8 milyon dolara ve 8.090 bitcoin’e yükseldi.

Maraton’un dördüncü çeyrek sonuçlarını önümüzdeki ayın başlarında açıklaması planlanıyor. Konsensüs, bir yıl önce kazandığı hisse başına 36 sente kıyasla bu çeyrekte hisse başına 19 sente kayma yönünde. Geçen hafta BlackRock, dijital varlık teknolojisi şirketinin %7,4’ünü temsil eden Marathon Digital’de 8,62 milyon hisseye sahip olduğunu doğruladı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın