https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber MATIC fiyatı, Polygon’daki büyük gelişmeler nedeniyle 1,45 $’a yükseldi

MATIC fiyatı, Polygon’daki büyük gelişmeler nedeniyle 1,45 $’a yükseldi


  • Polygon (MATIC), kripto para birimindeki büyük bir rallinin ortasında %13 patladı.
  • MATIC’in fiyat artışları, büyük ağ gelişmeleri ve ortaklıklar arasında gerçekleşti.
  • Matic daha yüksek çalışabilir, ancak desteğin 1,40 dolardan geri çekilmesi de muhtemeldir.

Kripto para yerel MATIC son 24 saatte %13 artışla 1,45 dolara ulaştı ve Polygon bugün en etkileyici performans gösterenler arasında yer alıyor. CoinGecko’dan alınan veriler, Polygon fiyatının, Bitcoin’in 25.000 $’ın üzerine sıçramasıyla kripto para piyasası yükselirken gelen bir rallinin öncesinde 1.28 $’dan işlem gördüğünü gösteriyor.

MATIC için bugünkü ralli, son iki günün yükseliş eğilimine katkıda bulunuyor ve token’ın değeri Salı gününün düşük seviyesi olan 1,14 dolardan yükseliyor.

MATIC’in fiyatı neden yükselebilir?

Poligon fiyatı, nötrden açgözlülüğe hareket eden Bitcoin Korku ve Açgözlülük Endeksi’ne yansıyan kripto para piyasasındaki genel duygudan faydalandı.

Bununla birlikte, yükseliş momentumu, Ethereum ölçeklendirme protokolündeki büyük gelişmelere de geldi.

en genişlerden biri reklamlar Final Fantasy ve Kingdom Hearts gibi oyunlarla tanınan Japonya’nın önde gelen video oyun geliştiricisi Square Enix’in yakınında yer almaktadır. Şirket, Web3 oyununu Polygon blok zincirinde başlatmaya hazırlanıyor. The Plague of Frogs, National Geographic ile başka ortaklıklar ekleyerek Polygon’a da geliyor.

Ayrıca, CoinJournal’ın yakın zamanda bildirdiği gibi, Ethereum’un sürtünmesiz ölçeklenmesine yol açacak olan 27 Mart 2023’te Polygon zkEVM’nin yakında piyasaya sürülmesi de kilit nokta. beğenmek erkek Master Ventures Kurumsal Yatırım Yönetimi Yönetici Ortağı Orion Depp tarafından, zkEVM beta ana ağının piyasaya sürülmesi, blok zincir işlemlerinde devrim yaratacak.

Bu gelişmeler MATIC’in fiyatını artırmaya yardımcı olabilir mi? Kripto tüccarı ve yatırımcısı Luke Martin, MATIC fiyatının yalnızca 2023’te yükseldiğini söylüyor ve zkEVM ana ağının lansmanının en son pompayı besleyebileceğini öne sürüyor.

Boğalar kontrolü yeniden kazanırsa, ilk büyük destek alanı 1,40 dolar ve ardından 1,36 dolar civarında olacak.Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın