medyauzmani.com

Mayıs ayı için Ethereum fiyat tahmini. Shanghai Split ETH’yi Artıracak mı, yoksa Metacade Daha İyi Bir Yatırım Seçeneği mi?


Ethereum, sektördeki en güçlü kripto para birimlerinden biri olarak görülüyor ve nihayetinde bir dizi merkezi olmayan uygulama (dApps), DeFi ve GameFi için blok zinciri ağ hizmetlerinin lider sağlayıcısı olmaya devam ediyor. Analistler, Şanghay bölünmesinin 2023’te Ethereum fiyat tahminleri için ne yapacağını düşünürken, “konsolidasyon”un ardından platformun şu anda tamamlanmış olan Şangay güncellemesiyle Ethereum haberleri patlama yaşıyor.

Ethereum haberleri tellere hakim olsa da, Metacade’in MetaStudio ile yakın tarihli ortaklığı ve Uniswap’te başarılı madeni para listeleme, platformun çarpıcı ön satış etkinliği sırasında kazanılan ivme üzerine sessizce inşa edildi. Analistler artık Metacade’in potansiyeline uyanıyor ve birçoğu bu yıl hangisinin daha iyi yatırım seçeneği olduğunu soruyor, MCADE mi yoksa ETH mi?

Şangay bölünmesi nedir?

Şangay, 12 Nisan Çarşamba günü başarıyla etkinleştirilen ve ETH varlıklarını ağa koyan yatırımcıların ilk kez para çekmeye başlamasına izin veren bir yükseltmedir.

Şangay’ın ana özelliği, Ethereum’un pratik olmayan, pahalı ve çevre açısından sağlıklı olmayan Proof of Work mutabakat mekanizmasından daha ucuz, daha esnek ve çevre dostu Proof of Stake onay mekanizmasına geçişini tamamlamasıdır. işlemler. Bu anahtar, Ethereum’un enerji yoğun blok zinciri madencilerine ve ilgili bilgisayarlara olan ihtiyaçtan uzaklaşmasına izin vererek POW kripto para biriminin çevresel etkisi hakkında daha geniş tartışmayı yeniden başlatıyor.

Ethereum (ETH) fiyat tahmini 2023

Şanghay çatalının Ethereum fiyatı üzerindeki etkisi hala bilinmiyor; Ancak analistler ve yatırımcılar, Ethereum haber makalelerindeki potansiyel etkilerle ilgili endişelerini dile getirdiler. Ayrıca birçok yatırımcı, kripto para birimi ETH’yi geri çekme yeteneğinin bu yılki fiyat beklentilerini olumsuz etkileyebileceğinden endişe ediyor.

Mayıs ayındaki mevcut Ethereum fiyat tahmini yükselişini sürdürürken (ETH’nin yıl sonuna kadar 2.500 $ bariyerinin üzerine çıkması bekleniyor), ancak piyasalar ve yatırımcılar olası serbest bırakmanın bir sonucu olarak fiyat tahminlerini aşağı yönlü revize etmeye hazırlanıyor. borsalarda korumasız ETH.

Metacad nedir?

metakad dünyanın en büyük çevrimiçi oyun salonunu inşa etmek gibi yüce hedefleri olan yepyeni bir GameFi platformudur. Metacade’in birincil hedefi, Toplam Adreslenebilir Pazarı (TAM) artırmak için topluluğuna mümkün olan en geniş oyun deneyimine erişim sağlamaktır.

Platform, oyuncular, geliştiriciler ve kodlama meraklıları tarafından, benzer düşünen bireylerin takıldığı ve Metacade’i daha yüksek seviyelere çıkarmak ve daha geniş Web3 oyun sektöründe inovasyonu yönlendirmeye yardımcı olmak için işbirliği yaptığı bir merkez olarak inşa edilen gelişen bir topluluk etrafında dönecek. Oyuncular, platformun birinci sınıf oyun (P2E) mekaniği aracılığıyla gelir elde edebilirken, bu, diğer GameFi oyunlarını gölgede bırakan kapsamlı bir ödül sisteminin yalnızca bir serisidir.

Örneğin, kullanıcılar, alfa, oyun incelemeleri ve çevrimiçi forumlara ve sohbetlere katkılar şeklinde sosyal içerik yayınladıklarında ödüller alarak topluluk oluşturmaya katkıda bulunmaya teşvik edilir. Ek olarak Metacade, kullanıcıların platformun geleceğine yatırım yaparken pasif gelir elde edebilecekleri bir token havuzlama planına sahiptir.

Bu özellikler, Metacade’e MCADE madeni parasına yerleşik olağanüstü düzeyde yardımcı program sağlar. Ayrıca, platformun tamamen merkezi olmayan bir otonom organizasyona (DAO) geçişi, token’a yönetişim inşa edecek.

Topluluk üyelerine verilen bu yetki devrinin önemli bir parçası, geliştiricilerin Metacade’e özel yeni oyunların oluşturulmasını desteklemek için kripto hibeleri için başvurabilecekleri öncü Metagrants planıdır. Oy hakları, favori fikirlerine oy verebilecek MCADE madeni para sahiplerine verilir. En çok oy alan konseptler, platformun geliştirilmesine yardımcı olan merkezi hazineden hibe alabilir.

Metacade (MCADE) Fiyat Tahmini 2023

Bu yıl MCADE için fiyat tahminine bakıldığında heyecanlanacak çok şey var. Uniswap’te 0,022 $’lık başarılı listeleme şimdiden kuşağının altındayken, Bitswap ve MEXC’de sırasıyla Nisan’ın sonlarında ve Mayıs başında yapılacak listeleme, MCADE’yi artıracak gibi görünüyor.

Ek olarak, Metacade’in MCADE’de ödülleri ödeme taahhüdü, ekosistemindeki jeton akışının korunmasına yardımcı olacak, talebi yüksek tutacak ve böylece fiyatı yükseltecektir. Bu, önümüzdeki haftalarda ve aylarda yeni oyunların ve özelliklerin piyasaya sürülmesiyle birleştiğinde, yıl sonuna kadar MCADE’yi 0,50 doların üzerine çıkarabilir; 0,008 dolar.

ETH ve MCADE: Bu yıl hangisi daha iyi yatırım?

Son Ethereum haberleri, yatırımcıları varlıklarının değeri konusunda endişelendiriyor. Bu, 2023 için Ethereum fiyat tahminlerine henüz filtrelenmemiş olsa da, Şangay yükseltmesi ve token çekme olasılığı değerine ulaşırsa, analistlerin önümüzdeki haftalarda ve aylarda Ethereum fiyat tahminlerini aşağı yönlü revize etmeye başlama olasılığı yüksektir. ETH.

MCADE’nin geleceğini çevreleyen böyle bir belirsizlik yok. Aksine, daha fazla borsada yakında yapılacak listelemelerle platform daha geniş bir kitleye ulaşacak ve token talebini artıracaktır. Bu yıl MCADE’nin geliştirilmesiyle birlikte bu yeni listelemeler, onu 2023’te ilginç bir potansiyel yatırım seçeneği haline getiriyor.

MCADE’nin nasıl satın alınacağı da dahil olmak üzere daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın