https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Meksika’nın önde gelen kripto para borsası Metacade ile stratejik ortaklık anlaşması imzaladı

Meksika’nın önde gelen kripto para borsası Metacade ile stratejik ortaklık anlaşması imzaladı


Londra, Birleşik Krallık, 23 Şubat 2023, Chainwire

Metacad ile stratejik ortaklık anlaşması imzaladı Meksika, dünyanın önde gelen kripto para birimi değişim platformlarından biri. Bu haberleri takip ediyor metakad irade Bitmart’ta Listelendi Ön satış sonunda.

2018 yılında kurulan Meksika (MEXC Global olarak da bilinir), ABD, Kanada ve Avustralya da dahil olmak üzere 200’den fazla ülkede 6 milyondan fazla kullanıcısı olan ve hızla büyüyen bir kripto para borsasıdır. MEXC, ticaret hacmi açısından düzenli olarak dünyanın en iyi borsalarından biri olarak gösteriliyor. Borsa, platformda listelenen 1500’den fazla jetonla en geniş kripto para birimleri yelpazesinden birini sunuyor. Bu MEXC listeleme anlaşması, GameFi platformunun dünya çapındaki yeni yatırımcılara erişimini genişletmesini sağlayacağı için Metacade için önemli bir gelişmedir.

Bu, bugüne kadar 7,3 milyon doları aşan mevcut prequel’in kaçak başarısından zaten yükselen ve MCADE’nin de prequel’e dahil edildiğine dair son duyuruyu takip eden canlı Metacade topluluğu için hoş bir haber olarak gelecek. bitmartBir diğer küresel kripto para borsası CoinMarketCap’in borsa sıralamasında 21. sırada yer alıyor. Ek olarak, yatırımcılar, Uniswap dahil olmak üzere bir dizi merkezi olmayan borsada MCADE satın alabilecekler.

Metacade CEO’su Russell Bennett, “MEXC ortaklığı, Metacade için harika bir haber. Böylesine saygın bir kripto borsası ile ortaklık yapmak, yalnızca Metacade projesine olan güvenilirliği ve güveni artıracaktır. Token’ı halka açıklayacağımız için çok heyecanlıyız.”

Metacade, oyun dünyalarını ve blockchain teknolojisini birleştiren yenilikçi bir platformdur. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş topluluk odaklı (P2E) bir arcade oyunudur. Kendisini, oyuncuların ve kripto meraklılarının kazanması, öğrenmesi ve bağlantı kurması için bir merkez olarak konumlandırıyor. Metacade’in iddialı yol haritası, platformun herkesi meşgul edecek bir şeyler sakladığını gösteriyor.

Platformun yerel belirteci olan MCADE, Metacade’deki tüm işlemlerin ve faaliyetlerin temelini oluşturacaktır. Oyuncular, oynaması için ödemeli oyunlara erişmek ve ödüller kazanmak için kullanabilir. Yarışmalar ve turnuvalar, alfa oyunlarını paylaşma ve inceleme yazma yoluyla ek kazanç fırsatları olacak. MCADE sahipleri, gelirlerini artırmak için tokenlerini stake etme seçeneğine de sahip olacak.

MCADE, %70’i satış öncesi dönemde kullanıma sunulan toplam 2 milyar token sabit arzına sahiptir. Ön satış 0,008$’lık sembolik bir fiyatla açıldı ve 0,02$’a ulaşana kadar aşamalı olarak artacak. İlk 5 etap tamamen tükendi, sadece 4 etap kaldı. Jetonların kalan %30’u borsalarda çıkarılacak veya geliştirme, likidite tahsisleri ve rekabet havuzu finansmanı için ayrılmıştır.

P2E GameFi platformu Metacade, ünlü blockchain denetim firması Certik’ten onay mührü aldı. Platform, kripto para birimi alanında incelenmiş ve güvenilir kabul edilmiş Polygon, Shiba Inu ve The Sandbox dahil olmak üzere bir grup tanınmış projeye katılıyor. Certik, blockchain projelerinin tasarımını ve kodunu incelemek için ileri teknikler ve matematik kullanır. Ayrıca denetim ekibi, orijinalliği sağlamak ve proje şeffaflığını artırmak için Metacade ekibi üzerinde kapsamlı bir Müşterinizi Tanıyın (KYC) kontrolü gerçekleştirdi. tam dolu denetim sonuçları Certik web sitesinde bulunabilir.

Metacad Hakkında

metakad Metaverse’deki bir numaralı oyun yeridir. Web3’ün oyuncuların vakit geçirmesine, oyun bilgilerini paylaşmasına ve özel P2E oyunları oynamasına izin veren ilk topluluk atari oyunu olarak. Platform, kullanıcılara gelir elde etmek, Web3’te kariyer oluşturmak ve daha geniş oyun topluluğuyla bağlantı kurmak için birçok yol sunar.

Metacade, kullanıcıların dünyadaki diğer tutkulu oyuncularla oynaması, kazanması ve bağlantı kurması için tek adres olacak. Proje yol haritasının sonuna geldiğinde, Metacade tam teşekküllü bir DAO olarak topluluğa teslim edilecek. Ne de olsa Metacade, yarının GameFi dünyasını şekillendirmede parmağınızın olmasını istiyor.

konum | Çalışma sayfası | Sosyal

iletişim

CEO, Russell Bennett, Metacade, [email protected]Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın