https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Metacade, 2023 ve Ötesinde Sandbox Fiyat Tahminlerini Geçebilir mi?

Metacade, 2023 ve Ötesinde Sandbox Fiyat Tahminlerini Geçebilir mi?


Sandbox, 2021’de ana akım yıldız konumuna yükseldi. Ancak, SAND’ın 2022’de gerilemesinin ardından birçok kişi projenin geleceğinin ne olacağını merak etti. Bu makalede 2023, 2025 ve 2027 için Sandbox fiyat tahminlerini okuyacak ve Metacade’in neden çok daha iyi bir yatırım olduğunu öğreneceksiniz.

Sandbox (SAND) bazı büyük isimlerin ilgisini çekti

kum Decentraland ile birlikte piyasadaki en iyi metaverse belirteçlerinden biridir. Şu anda piyasa değerine göre 43. en büyük token olan Sandbox, kullanıcıların yaratımlarını oluşturmasına ve yarattıklarından para kazanmasına olanak tanıyan sanal bir dünyadır. Sandbox, yerleşik VoxEdit ve Game Maker araçlarıyla oyuncuların yaratıcılıklarını keşfetmelerine olanak tanır. Örneğin VoxEdit, kullanıcıların blokları (voksel olarak bilinir) manipüle etmesine ve meta veri deposunda deneyler oluştururken veya bunları SAND belirteçleri için satarken kullanılabilecek sanal nesneler oluşturmasına olanak tanır.

Oyuncular, LAND NFT’leri tarafından temsil edilen sanal arazileri alıp satabilirler. Devam eden ayı piyasasına rağmen, bu LAND parselleri düzenli olarak 1.500 $ getirdi ve 2021 boğa piyasasının zirvesinde 16.000 $’a ulaştı (Kraliçe Gekko). Gucci, Adidas, HSBC ve Warner Music Group gibi Sandbox’ın meta evreninde inşa edilen dünyaca ünlü markaların sayısı göz önüne alındığında, çoğu The Sandbox için uzun vadeli fiyat tahminleri konusunda iyimser.

The Sandbox (SAND) Fiyat Tahminleri 2023, 2025, 2027

2023’ün başlarında SAND, 0,70 dolardan işlem görüyor. 2023’ün sonunda, Korumalı Alan fiyat tahmini şu anda ortalama 2,50 ABD Doları veya yaklaşık %260’lık bir artış olarak duruyor. 2025’e kadar, metaverse benimseme oranlarının artmaya devam ettiğini varsayarsak, SAND 6,53 dolara ulaşabilir ve bugün atlayan yatırımcıları yaklaşık %830’luk bir kazançla ödüllendirebilir. 2027 yılına kadar platformun geniş bir oyuncu kitlesine sahip olması muhtemeldir. Sandbox’ın 2027 fiyat tahmini, onu 12 dolar civarında gösteriyor ve bugünün yatırımcılarına yaklaşık %1600 getiri sağlıyor.

Metacade (MCADE), kazanmak için oyna için Web3 evi olmayı hedefliyor

metakad Web3 oyunları için oluşturulmuş topluluk odaklı bir platformdur. Amacı, metaverse ve play-to-win (P2E) için her şey için tek bir platform olmak ve oyunculara bu gelişen teknolojilerden en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duydukları tüm araçları sağlamaktır. En yeni oyunların tartışıldığı forumlar, oynamaya değer oyunların bulunmasına yardımcı olan skor tabloları ve en iyi P2E alfa oyunlarının okunacağı alanlar dahil olmak üzere, oyuncuların bir oyun merkezinden isteyebilecekleri her şeyi sunar. Basitçe söylemek gerekirse, Metacade, The Sandbox gibi oyunlarda takılabileceğiniz, tartışabileceğiniz ve nasıl ilerleyeceğinizi öğrenebileceğiniz yerdir.

Ancak Metacade, blockchain teknolojisinin gücünden yararlanarak oyuncularının mümkün olduğunca fazla değer elde etmesini sağlamak için fazladan bir adım atıyor. Örneğin, oyuncular oyunu yenmek için ipuçları verdiklerinde, derinlemesine incelemeler paylaştıklarında veya toplulukla başka şekillerde etkileşimde bulunduklarında MCADE simgesiyle ödüllendirilir. Kullanıcılar yalnızca katkılarının faydalarını doğrudan hissetmekle kalmaz, aynı zamanda diğer oyuncular da paylaşılan bilgileri kendi avantajlarına kullanabilir – herkes kazanır!

Normal turnuvalar, ödül havuzları ve yarışmaların yanı sıra, Metacade kullanıcıları, 2024’te piyasaya sürülecek olan platform işlevselliği ve bir gigboard ile Web3’te iş bulabilecek. Metacade yatırımcılarının en çok beklediği şey, Metagrant planı. Metagrants, topluluğun en yeni oyun geliştirmeyi finanse ederek platform kaynaklarını çalıştırmasını sağlar.

Metagrantlar, bir Metagrant yarışmasında en çok oyu alan oyun fikrine dayalı olarak doğrudan geliştiricilere verilir. Nihai oyun daha sonra Metacade’in yıllar içinde düzinelerce topluluk destekli oyunla doldurmayı umduğu sanal oyun salonuna eklenir.

Bazı anlayışlı yatırımcılar, Metacade’in potansiyelini fark ettiler ve MCADE’yi önceden satmak için acele ettiler. 11 hafta içinde binlerce yatırımcı 6,2 milyon dolar değerinde MCADE token satın aldı. Bu, MCADE’nin fiyatını 0,008 dolardan 0,014 dolara çıkardı.

Metacade (MCADE) Fiyat Tahmini 2023, 2025, 2027

Ön satışın sonunda, MCADE 0,02 $ değerinde olacak. GameFi’nin 2023’te piyasaya sürülmesi beklenirken, MCADE hedefleri yıl sonuna kadar 0,02 dolardan %800 artışla 0,18 dolara ulaşacak. 2025 yılına kadar Metacade tamamlanacak ve muhtemelen binlerce oyuncuya ev sahipliği yapacak.

Birçoğu, MCADE’nin 2025’in sonuna kadar 0,43 ABD doları değerinde olacağını ve ön satışa geç kalanlara %2050’yi iade edeceğini tahmin ediyor. Son olarak analistler, MCADE’nin 2027 yılına kadar 1,20 dolara ulaşacağını ve sadece dört yıl içinde %5900 kazanç elde edeceğini tahmin ediyor!

Metacade (MCADE) büyümek için daha fazla alana sahip

Sandbox fiyat tahmininin kesinlikle bazı ayakları olsa da, Metacade açıkça daha fazla büyüme potansiyeline sahip. Metaverse ve P2E oyunlarına olan ilginin artmasıyla birlikte bir topluluk alanı ihtiyacı doğacak ve Metacade bu ihtiyacı karşılamaya hazır olacak. Bunu hala ön satışta olan bir kodla birleştirin ve GameFi’nin 2023 ve sonrası için en büyük yatırım fırsatlarından birine bakıyor olabilirsiniz.

MCADE fiyatının şu anda 0,014$ olduğunu unutmayın. Tahminler yalnızca nihai satış fiyatına (0,02 $) dayalıydı; bu, bugünkü fiyatları alırsanız kar potansiyelinizin belirtilenden çok daha yüksek olabileceği anlamına gelir. The Sandbox’a yatırım yapmayı düşünüyorsanız, bunun yerine neden Metacade’in öncesine bakmıyorsunuz?

eToro’da Sandbox (SAND) satın alabilirsiniz. Burada.

Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın