https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Metacade 5 ön satışı, MEXC ile stratejik ortaklık olarak onaylandı

Metacade 5 ön satışı, MEXC ile stratejik ortaklık olarak onaylandı


Londra, İngiltere, 28 Şubat 2023, Chainwire

Topluluğun liderliğindeki bir GameFi projesi olan Metacade, önde gelen borsa MEXC ile stratejik ortaklığının yakın zamanda duyurulmasının ardından ön bölümünde ivme kazanıyor. MCADE tokeninin satılması ve borsalarda resmi olarak listelenmesi için sadece 3 ön satış aşaması kaldı.

GameFi arcade ön satışının 5. Aşaması şu anda 0,0155 ABD Doları, 6. Aşaması ise önceki tura göre %9,67 artışla 0,017 ABD Dolarına yükseldi. Ön satış satıldıktan sonra MCADE, önde gelen kripto para borsası Bitmart ve popüler DeFi borsası Uniswap dahil olmak üzere birçok kripto para borsasında yayınlanacak.

Hem kriptoyu hem de oyunu birleştiren Metacade Arcade, oyuncuları oyun çabaları için ödüllendirecek ve gelişen GameFi topluluğunu anlamlı ve yenilikçi bir şekilde birleştirecek şekilde oyun endüstrisinde devrim yaratmaya hazırlanıyor. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen Metacade, GameFi ile ilgili her şey için Web3 oyuncuları için gidilecek yer olacak. Platform, oyun topluluğunu meşgul tutmak için çok çeşitli oyunlara, lider tablolarına, forumlara, canlı sohbetlere ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapacak.

Yakın zamanda Metacade’de topluluk tarafından CEO seçilen Russell Bennett, “İvme arttıkça ve proje hakkında farkındalık arttıkça, irili ufaklı yatırımcıların MCADE tokeninin ön satışından yararlandığını görüyoruz” dedi. oyun endüstrisini değiştirmek ve yıkıcı bir ürün sunmak için sabırsızlanıyorum.”

MCADE belirteci, platformda gerçekleşen tüm işlemleri desteklediği için Metacade ekosisteminin önemli bir bileşenidir. Oyuncular, GameFi incelemeleri yazmak, turnuvalara katılmak ve diğer oyuncularla bilgi paylaşmak gibi oyun oynama çabaları ve platforma değerli katkıları için kripto para birimi ile ödüllendirilecek. Token sahipleri ayrıca platforma MCADE yerleştirerek kripto para varlıklarını artırabilecekler.

Metacade ekibi, topluluk desteğinin önemini takdir ediyor ve oyuncuların Web3 şirketlerinde en iyi işleri bulmalarına yardımcı olmak için bir iş panosu başlatıyor. Buna ek olarak Metacade, oyun geliştiricilerini hedef alan ve Metacade topluluğuna oyun teklifleri sunarak Metacade’de oyunlarını geliştirmek için finansman elde etmelerine olanak tanıyan çekici bir girişim olan Metagrants’ı başlatacak.

Saygın blockchain denetim firması Certik’in onay mührü ile Metacade platformunun gelişimi tüm hızıyla devam ediyor. Denetçi, Metacade’in spesifikasyonlarının ve belirteçlerinin her yönünü kapsamlı bir şekilde analiz etti ve değerlendirdi, ayrıca Metacade ekibinin güvenilirliğini tam bir KYC prosedürü aracılığıyla onayladı. Certik’in onayı, Metacade’i Polygon, Aave ve Decentraland dahil olmak üzere incelenen diğer projeler arasına yerleştiriyor ve yatırımcılara P2E projesinde yüksek derecede şeffaflık ve güven sağlıyor gibi görünüyor.

Metacad Hakkında

Metacade, metaverse’de oyun oynamak için önde gelen hedeftir ve Web3’ün oyuncuların vakit geçirmesine, oyun bilgilerini paylaşmasına ve özel P2E oyunları oynamasına izin veren ilk topluluk arcade’sidir. Platform, kullanıcılara katılmak, Web3’te işlevsellik oluşturmak ve daha geniş oyun topluluğuyla bağlantı kurmak için birden fazla yol sağlar.

Önde gelen kripto para birimi sitesi CoinJournal, Metacade’i şöyle adlandırdı: “Metacade’i kendisini GameFi arenasının kalbine yerleştirecek şekilde konumlandıran, inanılmaz bir dizi özellik sunmaya yönelik öncü bir plan.”

Metacade, kullanıcıların dünyadaki diğer tutkulu oyuncularla oynaması, kazanması ve bağlantı kurması için tek adres olacak. Proje yol haritasının sonuna geldiğinde, Metacade tam teşekküllü bir DAO olarak topluluğa teslim edilecek. Metacade ve bilinen adıyla “Metacaders”, yarının GameFi dünyasını şekillendirme misyonunda.

Daha fazla bilgi için: Web sitesi | Çalışma sayfası | Sosyal

iletişim

CEO, Russell Bennett, Metacade, [email protected]

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın