https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Metacade Büyük Bir Kripto Para Çöküşünden Kaçınabilir mi?

Metacade Büyük Bir Kripto Para Çöküşünden Kaçınabilir mi?


FTX kazası, 2022’deki büyük kripto para birimi çöküşünde yangını körükledi. Kripto para birimi, yüksek riskli, yüksek getirili bir varlık sınıfıdır ve FTX başarısızlığı, endüstrinin öğrenebileceği temel zayıflıkların altını çizdi.

FTX’in çöküşüne rağmen Web3 büyümeye devam ediyor. Metacade (MCADE) gibi yeni projeler, alanda bulunabilecek inovasyon seviyesini yansıtıyor. MCADE’nin neden yılın en iyi yatırımı olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Büyük Kripto Çöküşü: 2022 Unutulacak Bir Yıldı

2022’deki büyük kripto para birimi çöküşünün ardından yatırımcılar, ayı piyasasının dibinin nerede olabileceğini merak etmeye başlıyor. Bitcoin (BTC) halihazırda değerinin %75’inden fazlasını kaybederken Axie Infinity (AXS), Shiba Inu (SHIB) ve Avalanche (AVAX) dahil olmak üzere birçok altcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştıktan sonra %90 fiyat düşüşü yaşadı. 2021’de.

Kripto para birimi çöküşü, o sırada ikinci en büyük merkezi borsa (CEX) olan FTX ile piyasadaki bazı büyük oyuncular üzerinde feci etkiler yarattı. iflas beyannamesi Düşen fiyatların ardından ve Kasım 2022’deki çöküşün ardından tüm pazarda daha fazla düşüşe neden oldu.

FTX’in kapitülasyonuna büyük ölçüde Sam Bankman-Fried’in (SBF) hazinesinin kötü yönetimi ve kullanıcı fonlarının SBF tarafından kontrol edilen bir serbest fon olan Alameda Research tarafından kötüye kullanılması neden oldu.

FTX ve Alameda’nın iflasının Kasım ayı başlarında belli olmasının ardından, FTX müşterilerin para çekme işlemlerini durdurdu. Sonuç olarak, platformdaki tüm kripto para birimleri kayboldu ve kullanıcıların dijital varlıklarını bir daha görüp göremeyeceği şu anda belirsiz. Bu, özellikle düzenleyici yönergelerin belirsiz kaldığı bir sektörde, merkezileşmenin doğasında var olan risklerin kesin bir hatırlatıcısıydı.

Kripto para birimi çöküşü, çoğu merkezi liderlik altındaki kuluçka platformları olan birkaç büyük kurban aldı. FTX, yüzde ağıVe Three Arrows Capital, Voyager ve hatta Terra ekosistemi, bir dereceye kadar, yatırımcıların bir kripto para birimi çöküşü sırasında dijital varlıkları elinde tutmasının açık ara en güvenli yolunun kendi kendine velayet olduğunu hatırlatıyor.

Ayı piyasaları sonsuza kadar sürmez ve Metacade şu anda en iyi alım olabilir

Kripto para birimindeki çöküşe ve devam eden ayı piyasasına rağmen, dünya genelinde fiyatlar düşerken hala satın almak isteyen milyonlarca yatırımcı var. Şu anda satın alabileceğiniz en iyilerden biri metakad. Tamamen yeni bir proje ve oluşmaya başlayan yutturmaca ile kripto piyasasının çöküşünü tamamen önleyebilir.

Metacade geçtiğimiz günlerde token ön satışına başladığını duyurdu ve toplam MCADE arzının %70’i erken yatırımcılara sunuldu. İlk dokuz haftada projeye yaklaşık 3,2 milyon dolar aktı ve şimdi bu yeni GameFi platformu için büyük getiriler bekleniyor.

Metacad nedir?

Metacade, topluluk odaklı ilk çarşı ve türünün en büyük blockchain projesidir.. Platform, kazanan birçok farklı oyunu içerecektir (P2E) klasik oyunlardan metaverse oyun salonları için özel olarak geliştirilmiş yeni oyunlara kadar atari oyunları.

Web3 kullanıcıları için bir sosyal merkez olmayı hedefleyen Metacade şimdiden büyük bir takipçi kitlesine sahip. Kullanıcılar, en son trendleri keşfedebilir, çeşitli blockchain oyunları için ipuçları ve püf noktaları öğrenebilir ve doğrudan platformda birçok kazanç fırsatına erişebilir.

MCADE nasıl çalışır?

Oyuncular, çeşitli P2E oyunlarında gelişigüzel veya rekabetçi oynayarak sonsuz seviyelerde ilerleyebilirler. Metacade, oyuncuların MCADE jetonlarıyla ödenen büyük ikramiyeleri kazanma şansı için kafa kafaya mücadele edebilecekleri turnuvalara ev sahipliği yapacak.

metakad Ayrıca, bilgi paylaşımı ve platformda içerik oluşturma için topluluğunu ödüllendiren Create2Earn mekaniğini de tanıtıyor. İçerik, alfa, oyun incelemeleri, içgörüler ve diğer kullanıcılarla etkileşimleri içerebilir – bunların tümü içerik oluşturucu için jeton ödülleri oluşturur.

Work2Earn, Metacade’de kripto geliri elde etmenin başka bir yoludur. Kullanıcılar, Web3 şirketlerinde kısa süreli çalışmadan tam zamanlı işlere kadar değişen ücretli iş fırsatlarına erişebilir. Metacade, blok zincirinde bir kariyere başlamak isteyen kullanıcıları desteklemeyi amaçlamaktadır.

Metacade (kelimenin tam anlamıyla) bir oyun değiştiricidir

Metacade, oyuncular tarafından oyuncular için oluşturuldu. Ekibin hedeflerinden biri, geliştiricileri uzayda yenilik yapmaya teşvik etmenin bir yolu olan Metagrants ile blockchain oyunlarının geleceğini desteklemektir.

Geliştiriciler oyun önerileri sunacak ve topluluk en çok hangi yeni oyunları oynamak istediklerine karar vermek için oylama yapacak. Kazanan fikirler, Metagrants aracılığıyla erken finansman alacak ve Web3 dünyasına tamamen yeni oyunlar getirmeye ve oyun endüstrisini ileriye taşımaya yardımcı olacak Metacade’de yayınlanacak.

MCADE 2023’te 5 Dolara ulaşabilir mi?

FTX’in pes etmesine ve 2022’de kripto para biriminin çökmesine rağmen Metacade şimdiden yükselişe geçiyor.DEX’ler), bu da yayılmasını artıracaktır.

Uzmanlar, piyasa kripto para birimi çöküşünden kurtulduktan sonra patlayıcı fiyat hareketi öngörüyor. 2025’e Kadar MCADE 5 Dolar Değerinde Olabilir – Ön Satış Sonundan 250 Kat Kazanç.

MCADE satın almaya değer mi?

MCADE videodan önce gösterilen reklam, birinci sınıf bir yatırım fırsatıdır. Jeton sadece 0,008 dolardan piyasaya sürüldü ve fiyatı satış öncesi dönemde kademeli olarak 0,02 dolara yükseldi. FTX’in teslim olmasının MCADE’ye olan talep üzerinde hiçbir etkisi olmadı ve tokenin her ön satış sırasında satılması bekleniyor.

MCADE için mümkün olan en iyi fiyatı elde etmek için yatırımcıların hızlı olması gerekiyor. Ön satış ilk gelen alır ve her tur tükendikçe fiyat artacaktır. Metacade, ayı piyasasından kaçınabilen birkaç projeden biri gibi görünüyor, bu da onu herhangi bir portföye değerli bir katkı yapıyor.

MCADE önizlemesine katılabilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın