medyauzmani.com

Metacade, CEX ve BitMart’ta listelenecek ve 9 milyon kullanıcıya ticaret açacak


Londra, Birleşik Krallık, 19 Nisan 2023, Chainwire

16,4 milyon dolarlık ön satışının ardından Metacade, 9 milyondan fazla kullanıcısı olan ünlü BitMart merkezi platformunda MCADE tokenini listelemeye hazırlanıyor.

Listenin 20 Nisan Cuma günü, 09:00 UTC’de yapılması planlanıyor ve bu noktada, kayıtlı BitMart kullanıcıları MCADE belirteçlerini satın alabilecek, satabilecek ve takas edebilecek.

Metacade, birçok duyuru ve kilometre taşından sonra güçlü bir ivme yakaladı. 16,4 milyon dolarlık peşin satışlarını erkenden sattı ve 250 milyon dolarlık 6 aylık satış, 5 saatten kısa bir süre içinde hemen ardından geldi. Ayrıca Metacade, GameFi yatırımcıları arasında oldukça heyecan yaratan oyun şirketi Metastudio ile bir ortaklık duyurdu.

Bu yazının yazıldığı tarihte, Metacade (MCADE) token fiyatı 0,0173 dolardır, seyreltilmiş piyasa değeri 35 milyon doların üzerindedir ve lansmanından bu yana ortalama günlük işlem hacmi 500.000 dolardır.

Metacade CEO’su Russell Bennett şu yorumu yaptı:

“Uniswap’te listelendikten sonra, minimum satış baskısı ile anında alım tarafında uygulanan satış emirlerini gördük; bu, bu ortamda gerçekten özel bir şeye sahip olduğumuzun bir işaretidir. Borsa listelerinin gelmesiyle, umarım olumlu bir fiyat rallisi görürüz.” genellikle bunu takip eder ve oradan, sınır gökyüzüdür!”

BitMart’ta listelendikten sonra Metacade, başka bir üst düzey borsa olan MEXC’nin Mayıs ayı başlarında Metacade’i listeleyeceğini doğruladı. Önümüzdeki aylarda daha fazla borsanın duyurulması bekleniyor.

Kullanıcılar, Uniswap’te Metacade belirteçlerini buradan satın alabilir.

BitMart Hakkında

2018 yılında kurulan BitMart, dünya çapında 9 milyondan fazla kullanıcıya kripto varlık ticareti ve yatırım hizmetleri sağlayan merkezi bir borsadır. Ticaret platformu, müşterilerine bahis, borç verme, tasarruf ürünleri, türev sözleşmeler ve genişletilmiş spot ticaret seçenekleri dahil olmak üzere birçok özellik sunar. BitMart, gelişmiş kripto meraklıları için kaldıraç kullanmalarına izin veren vadeli işlem ticareti ve marj ticareti sağlar.

Metacad Hakkında

Metacade, metaverse’de oyun oynamak için önde gelen hedef olmayı hedefliyor. Web3’ün oyuncuların vakit geçirmesine, oyun bilgilerini paylaşmasına ve özel P2E oyunları oynamasına izin veren ilk topluluk atari oyunu olarak. Platform, kullanıcılara gelir elde etmek, Web3’te kariyer oluşturmak ve daha geniş oyun topluluğuyla bağlantı kurmak için birçok yol sunar.

Proje, yatırımcılara proje özelliklerinin ve kodunun gözden geçirilmekte olduğu konusunda güvence vermeyi amaçlayan ve Metacade KYC ekibini geçen önde gelen bir blockchain denetçisi olan CertiK’ten bir onay mührüne sahiptir. Bu, Metacade’i Aave, Polygon ve Chiliz dahil olmak üzere diğer CertiK projeleriyle aynı güven düzeyine yerleştirir.

Metacade’in P2E oyuncuları için bir sonraki GameFi merkezi olarak tek noktadan mağaza potansiyeli ve çok çeşitli diğer kullanım durumları, proje etrafındaki coşku ve prequel’in başarısında açıkça görülüyor.

konum | Çalışma sayfası | Sosyal

iletişim

CEO, Russell Bennett, Metacade, [email protected]

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın