https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Metacade Crypto Presale – Yatırım yapmadan önce bilmeniz gerekenler

Metacade Crypto Presale – Yatırım yapmadan önce bilmeniz gerekenler


Metacade kripto para ön satışının ilk aşamalarında hızlı bir şekilde satış yaptıktan sonra, proje şimdi patlamaya hazır görünüyor. MCADE belirteci, gelecek için büyük potansiyele sahip kapsamlı bir platformu desteklediği için şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden biri olabilir.

Metacade şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto para birimi olabilir mi? Ön satış, düşük satın almak için nadir bir fırsattır ve şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinin çoğu, geniş ilgiyi gelecekteki büyüme için bolca alanla birleştirir.

Metacade bu özelliklere sahiptir, işte neler sunabileceğini görmek için platforma derinlemesine bir bakış.

Metacade, şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden biridir.

Kripto para birimlerinin ön satışı genellikle kripto para dünyasındaki en kazançlı yatırım fırsatlarından biridir., çok düşük fiyatlarla büyük projelerin lansmanı ile. Bu fırsatlar nadirdir, ancak ön satış sırasında yüksek potansiyele sahip bir kripto projesi başlatıldığında, yatırımcılar genellikle olabildiğince çok token kapmak için hızlı davranırlar.

Şüphesiz bu durum metakad, zaten ön satışının yarısına geldi. 11 haftada 6,2 milyon dolar topladı, bu da Metacade’in gelecekte bazı patlayıcı fiyat hareketlerine girebileceğinin bir göstergesi.

Proje, GameFi devrimini yönlendirmeye yardımcı olarak onu en iyi kripto yatırımlarından biri haline getiriyor. GameFi, en gelişmiş çevrimiçi oyun deneyimlerinden bazılarını kullanıcılar için entegre finansal ödüllerle birleştiriyor, bu nedenle Metacade gibi amiral gemisi projelerinin büyük umut vaat etmesi ve uzun vadeli fiyat potansiyeli göstermesi şaşırtıcı değil.

MCADE 2025’te 5 Dolara Ulaşabilir mi?

MCADE kripto para birimlerinin ön satışının ardından, metaverse arcade oyunu havalanacak ve size özel bir dizi hizmet sunacak. GameFi Oyuncular ve Web3 kullanıcıları. Ek olarak, projenin erişimini artırması ve fiyat hareketini yükseltmesi beklenen MCADE tokeni borsalarda piyasaya sürülecek.

2023’te MCADE’nin 1 $ fiyat hedefi var. Bu, kripto para biriminin ön tedarik sonundan 50 kat daha yüksek, ancak Metacade’in burada durması pek olası değil. 2024 ve sonrasında, daha geniş kripto piyasası bir boğa piyasasına girebilir ve bu noktada MCADE tokeni bir parabole dönüşebilir.

2025’te Metacade’in hedefi 5 doları aştı. MCADE, o yıl 7 doları görebilir, bu da kripto para biriminin ön tedarik sonundan 350 kat daha yüksek bir fiyat artışı anlamına gelir.. Bu kadar uzun vadeli potansiyel ile uzmanların şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto para birimi olarak MCADE’yi vurgulamasına şaşmamalı.

Metacad nedir?

metakad Blok zincirindeki en büyük atari oyunu olacak ve her biri entegre kazanma mekanizmalarına sahip çok çeşitli çevrimiçi oyunlar sunacak. Para kazanmak için oynama yeteneklerini bağımlılık yaratan oyunla birleştirerek, Metacade zamanla GameFi sektöründe lider bir proje haline gelebilir.

Metacade ayrıca Web3 kullanıcıları için merkezi bir merkez olacak ve metaverse çarşısının ötesinde büyük kazanç potansiyeli sunacak. Blok zinciri oyunlarındaki en son trendleri ve blok zincirindeki en değerli trendlerden bazılarını gösterecek. Bu, doğrudan birkaç benzersiz girişim aracılığıyla GameFi’deki ilerlemeyi artırmaya yardımcı olacaktır.

MCADE nasıl çalışır?

MCADE belirteci, Metacade’de ödüller sunmak için kullanılacaktır. Oynanış sıradandan rekabetçiye kadar uzanıyor ve oyuncuların jeton kazanmak için sonsuz seviyelerde ilerleyebileceği tek oyun deneyimleri ve kazananlara büyük kripto ödülleri sunan rekabetçi dereceli turnuvalar sunuyor.

Metacade Topluluk Merkezi, kullanıcıları katkılarından dolayı ödüllendirecektir. Bu, oyun incelemeleri yayınlamayı, bir alfayı paylaşmayı veya topluluğun diğer üyeleriyle etkileşimi içerebilir. Tüm Metacade içerik oluşturucuları, Create2Earn özelliği aracılığıyla MCADE belirteci ödülleri kazanabilir.

Proje aynı zamanda kripto meraklılarının blockchain kariyerlerine başlamalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Work2Earn bağlanacak Web 3 Önde gelen blockchain şirketlerinde çığır açan işten oyun testçisi rollerine ve tam zamanlı işlere kadar değişen ücretli iş fırsatlarına sahip kullanıcılar.

MCADE oyunun kurallarını değiştirir

Metacade, diğer tüm özelliklerinin yanı sıra, blok zincirine dayalı yeni oyunlar için bir kitle fonlaması girişimi sunar. Geliştiriciler, hangi yeni oyunların en iyi olduğunu belirlemek için oy kullanacak olan Metacade topluluğuna yatırım teklifleri sunacak. Oylamayı kazananlar, yeni oyunu geliştirmeye yardımcı olmak için erken aşamada fon alacak.

Metacade, blockchain teknolojisinin genişlemesini doğrudan yönlendirdiği için şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden biridir.. Proje, Web3 kullanıcıları için istihdam yaratıyor ve aynı zamanda yenilikçileri, yeni merkezi olmayan uygulamalar geliştirmek için ihtiyaç duydukları finansal destekle destekleyecek (dApp’ler) ve blockchain deneyleri.

MCADE satın almaya değer mi?

MCADE kripto para ön satışının şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri olduğu ve gelecek için uzun vadeli harika bir tutuş olduğu vurgulandı. MCADE belirteci için ufukta gelecekteki olumlu fiyat hareketiyle, kripto para biriminin ön satışı, ilk yatırım aşamasında öncü bir projede yer almak için nadir bir fırsat sunuyor.

Kripto para birimi ön satışı, MCADE jetonunu 0,008 $’dan başlattı – bu değer, etkinliğin bitiminden önce 0,02 $’a yükselecek. Bu, yatırımcılara mümkün olan en iyi fiyata kripto para biriminin ön satışına katılmaları için yalnızca sınırlı bir süre verir.

Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın