medyauzmani.com

Milyarder Bitcoin ve kripto yatırımcısından inanılmaz sözler


ABD’li milyarder, Bitcoin ve kripto para birimlerinden şüphe duyanlara çok ilginç bir yanıt verdi ve yakında biteceklerini söyledi. Açıklamasının detaylarına bakalım.


Milyarder Bitcoin ve kripto yatırımcısından inanılmaz sözler

Milyarder yatırımcı David Rubenstein, özel yatırım firması The Carlyle Group’un Kurucu Ortağı ve Eş Başkanı, kripto para birimi alanının çökeceğini ve Bitcoin’den şüphe duyanların haksız çıkacağını söylüyor.

David Rubenstein, Citadel CEO’su Ken Griffin ile yaptığı röportajda kripto varlıklarının sürdürülebilir olduğuna inandığını söyledi. Diyor:

“Birçok insan kriptonun öleceğini düşünüyor. Aslında, kriptonun sürdürülebilir olduğunu düşünüyorum.”

İlgili – Bitcoin fiyatında 20.000 dolarlık yeni hareket: BTC’nin mevcut analizi

Rubenstein şimdiye kadar hiç kripto satın almadı. Ancak milyarder yatırımcı, kripto para birimi alanında dolaylı yatırımlar yaptığını açıklıyor. Devam ediyor:

“Kripto paralara yatırım yapmadım. Ancak aile şirketim aracılığıyla kripto endüstrisine hizmet veren şirketlere yatırım yaptım.

Çünkü bence bu sektör bir yere varmıyor. 18.000 kripto paradan hangisinin işe yarayacağını elbette söyleyemem. Ancak, işlerin iyi gitmediğini düşünüyorum. “

Tüm Bitcoin ayı mevsimlerini bilen bir uzmandan yeni tahmin!

İlgili – Ethereum fiyatındaki ana desteği test etmek için sinyal: ETH’nin mevcut analizi

David Rubenstein ayrıca kriptonun diğer ülkelerde yaşayanlar için çok çekici olduğunu söylüyor. Ayrıca ana sebebinin hareketliliği ve sansürsüz doğası olduğunu söylüyorlar. Bu, özellikle küresel kriz zamanlarında çok önemli bir şey ve diyor ki:

“Farklı görüşlere sahip insanlar var. Bazıları liberal bir zihniyete sahipken, diğerleri geleneksel bir yaşam tarzına sahiptir. Birçoğu aynı zamanda hükümet karşıtı. Hükümet kontrol edemez (kripto).

Diğer varlıklarının hükümet tarafından kontrol edilmemesini istiyorlar. Paranızı kriptoya yatırdığınızda, hükümet burada neye sahip olduğunuzu bilmiyor. Kârları hükümet enflasyonuna karşı kaybolmaz. Paranızı buraya yatırmak kötü bir şey değil.”

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın