medyauzmani.com

Mizar, Arbitrum’da $MZR jetonunu piyasaya sürdü ve DeFi yol haritasını açıkladı


Londra, Birleşik Krallık, 8 Mart 2023, Chainwire

marangoz10.000’den fazla kullanıcısı olan ve günlük ticarette milyonlarca dolar gören sosyal ticaret platformu 9 Mart’ta MZR tokeninin lansmanını duyurmaktan ve hem merkezi hem de merkezi olmayan borsalarda otomatik ve kopya ticaret sunma tutkusunu ortaya koymaktan memnuniyet duyar. Mizar, kripto para birimleri için en popüler sosyal ticaret platformu olma nihai hedefi ile herkes için erişilebilirliği ve karlılığı teşvik ederek kripto para ticaret endüstrisini dönüştürmeyi hedefliyor.

$MZR belirteci, Mizar ekosisteminin yerel belirteci olarak hizmet verecek ve kullanıcıların staking, özelliklere erişme ve ödül alma gibi çeşitli etkinliklerde bulunmalarına olanak tanıyacak. Buna ek olarak, MZR belirteci, Mizar platformundaki ücretleri %95’e kadar azaltmak için kullanılacak ve tüccarlar için daha uygun maliyetli bir çözüm sağlayacak.

CeFi platformları için alım satım araçları geliştirmeye odaklanan ilk yol haritası aşamasının başarıyla tamamlanmasının ardından Mizar, mevcut araçlarını DeFi’ye genişletmeyi amaçlayan bir sonraki yol haritası aşamasını açıklamaktan memnuniyet duyuyor. Bu özellikler, kullanıcıların merkezi olmayan borsalarda gelişmiş ancak sezgisel ticaret araçlarını kullanarak ticaret stratejilerini otomatikleştirmelerini sağlayacaktır. Bu araçları bir kopya ticaret motoruyla birleştirerek, acemi tüccarlar ticareti daha erişilebilir bulurken, tecrübeli tüccarlar kendi kendine saklama yoluyla varlıklarının kontrolünü ellerinde tutarken ek bir gelir akışının tadını çıkarabilirler.

Mizar, kullanıcılara hem Binance gibi merkezi borsalarda hem de Uniswap gibi merkezi olmayan borsalarda siparişlerini takip etme ve yönetme yeteneği sağlayarak lider kripto para ticaret platformu olmayı hedefliyor. Mizar ekibi, tüccarların otomasyon ve yapay zekayı entegre ederek pazarda avantaj elde edebileceklerine ve başarı şanslarını artırabileceklerine inanıyor.

Mizar CEO’su Francesco Ciuci, “Arbitrum’u başlatmamız, DeFi’ye yayılma konusundaki coşkumuzun kanıtıdır” diyor. “Şu anda Arbitrum ekosistemindeki çeşitli projelerle görüşüyoruz ve hepimiz DeFi ticaret ortamında devrim yaratacak çığır açan ürünler üzerinde işbirliği yapma fırsatını dört gözle bekliyoruz.”

Nexo, KuCoin Labs, Huobi Ventures, Kronos Research ve daha fazlasını içeren yüksek profilli yatırımcılar tarafından desteklenen Mizar, kripto para ticaret alanında büyük bir atılımı temsil ediyor.

9 Mart’tan itibaren, Mizar’dan MZR $MZR belirteci Uniswap’te edinilebilir. Mizar’ın sosyal ticaret platformu ve gelecekteki yol haritası hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin:

Mizar Hakkında

10.000’den fazla aktif kullanıcı ve günlük işlem gören milyonlarca hacimle Mizar, kripto para ticareti yaparken en iyisini isteyenlerin ilk tercihi. FOMO’ya ve kaçırılan fırsatlara elveda deyin ve gelişmiş robotlar ve akıllı araçlarla en sevdiğiniz CEX ve DEX’te eller serbest alım satımı kucaklayın. Ek olarak, Mizar tüccarları yakında kripto alanındaki en büyük sosyal ticaret platformu olacak botları başkalarıyla paylaşabilir ve pasif gelir elde edebilir. MZR token sayesinde kullanıcılar herhangi bir abonelik ücreti ödemeden tüm bu özelliklere erişebilmektedir.

iletişim

İcra Kurulu Başkanı Francesco Ciucci, Mizar, [email protected]

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın