medyauzmani.com

MKR, düşük piyasa performansına rağmen değerine %4 değer katıyor


MakerDAO ekosisteminin orijinal tokeni olan MKR, geçen haftaki duyurunun ardından kripto para piyasasında en iyi performans gösterenlerden biri oldu.

MakerDAO ekosisteminin orijinal jetonu olan MKR, ilk 100 listesindeki çoğu jetonu ve jetonu geride bıraktı.Token, son 24 saat içinde değerine %1’den fazla değer katarak daha geniş kripto pazarından daha iyi performans gösterdi.

Toplam kripto para piyasa değeri, son 24 saat içinde değerinin %1’inden fazlasını kaybetmesine rağmen hala 900 milyar doların üzerinde.

Piyasa değerine göre dünyanın en büyük dijital para birimi olan Bitcoin, son 24 saat içinde %1’den fazla düştüğü için 19.000 dolarlık destek seviyesinin altına düşebilir. Eter şu ana kadar %2’den fazla düştü ve 1.300 dolar destek seviyesinin altında işlem görüyor.

MKR bugüne kadar değerine %4’ten fazla değer katarak ilk 100 listesindeki diğer madeni paralardan daha iyi performans gösterdi.MKR son yedi gün içinde %12’den fazla arttığı için son birkaç gündür iyi gidiyor.

Miting, MakerDAO’nun birkaç gün önce toplam delege edilen MKR’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını açıklamasının ardından geldi.

Ekip, şu anda 23 tanınmış delege ve 92 gölge delegeye 142.67 bin MKR delege edildiğini ve Maker Governance sözleşmesine bağlı toplam 187.83 bin MKR olduğunu söyledi.

İzlenecek ana seviyeler

4 saatlik MKR/USD grafiği, MKR son birkaç gündür iyi performans gösterdiği için yükseliş gösteriyor.

TradingView tarafından MKR/USD Grafiği

60’ta 14 günlük RSI, MakerDAO’nun pozitif ivmesini sürdürmesi durumunda MKR’nin aşırı alım bölgesine girebileceğini gösteriyor. MACD çizgisi hala nötr bölgenin üzerinde ve yükseliş momentumunu gösteriyor.

Basın zamanında, MKR jeton başına 773 dolardan işlem görüyor. Boğalar kontrol altında kalırsa, MKR Ağustos’tan bu yana ilk kez 811 dolarlık direncin üzerine çıkabilir.

Bununla birlikte, kısa vadede 844 dolarlık direnç seviyesini aşmak için daha geniş kripto piyasasının desteğine ihtiyacı olacak.

Şimdi nereden satın alınır

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

Bugün eToro ile MKR satın alın

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve 600’ün üzerinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance ayrıca düşük alım satım ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok alım satım seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün MKR satın alınDiğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın