https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Nihai mi yoksa bitmiş mi gösterecek? Sipahi neden finale çıkıyor? Sipahi Dizi finale kalacak mı? Son bölüm ne zaman ve hangi gün?

Nihai mi yoksa bitmiş mi gösterecek? Sipahi neden finale çıkıyor? Sipahi Dizi finale kalacak mı? Son bölüm ne zaman ve hangi gün?


spahiCNP Film imzalı, ilk bölümü 12 Aralık 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Hakan İnan ve Doğan Ümit Karaca’nın yaptığı, senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, başrollerini Kan Yıldırım, Özge Izgara ve Kerem Alishek’in paylaştığı Türk aksiyon ve zeka dizisi. .. Final mi yoksa bitmiş mi gösteriş yapacak? Sipahi neden finale çıkıyor? Sipahi Dizi finale kalacak mı? Son bölüm ne zaman ve hangi gün?

Sipahi dizisi 30 Ocak 2023 Pazartesi günü sekizinci bölümüyle final yapacak. Yani dizinin sekizinci bölümü son olacak ve ekranlara veda edecek.

30 Ocak 2023’te yayınlanacak olan dizi sekizinci bölümüyle sona eriyor. Dizinin neden sona geldiğine dair resmi bir açıklama yapılmadı. Bazı izleyicilere göre dizinin reytingler nedeniyle final yapabileceği söylendi.

Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği yönetici yapılanması Türkiye için açık bir tehdit haline geldi. Türkiye’de kanlı terör olayları yaşanıyor, kaos yaratıyor, insanları korku ve paniğe sürüklüyor. Türkiye ekonomisi çeşitli sınavlardan geçiyor ve ülkenin en savunmasız noktaları Metavarse, dark web, şifreli iletişim sistemleri ve internet sistemleri aracılığıyla siber saldırılara maruz kalıyor. Bu karmaşık ve karmaşık düşman. Ayrıca eyalet içindeki çeşitli gruplar tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. NIA’nın Sipahi adamları bu tehlikenin farkındadır ve hızlı tepki verir.

Yıldırım oldu: Korkut Ali Türkoğlu: 1-

Özge Gürel: Kanan Doğan: 1-

Kerem Alicek: Yıldırım Bozok: 1-

Sinan Tuzcu: Goran Lucic / Thomas Hartmann: 1-

Bektaş’ın Kadrosu: Habtur bin Saeed: 1-

Başak Gümülcinelioğlu: Ezgi Sancaklı: 1-

Nureddin Sönmez: Kemal Yorokoğlu: 1-

Çağdaş Onur Öztürk: ​​Yusuf Çetin: 1-

Serhat Nalpantoğlu: Petkin: 1-

Emre Bulut: Cem Kalili: 1-

Favori Okuyan: Israa Jeten: 1-

Elit Andash Payne: Miral Yorokoğlu: 1-

Zeinab Oymak: Elif Yıldız: 1-

Beren Arısoy: Lale Türkoğlu: 1-

Qamzi Topuz: Yasemin: 1-

Hakan Akai: Yaş: 1-

Kemal Zidan: Efraim: 1-

Cengiz Koç: Zabka: 1-

İsmail Davinci: Akıllı: 1-

Selçuk Burak: Fahrettin: 1-

Ace Disdar: Naryn Toprak: 3-

Özgür Atasoy: İvan: 5-

Mustafa Foran: Mustafa: 5-

Mustafa Şirin

Gündem dergisi haber dizileri Spahi

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın