medyauzmani.com

Ocean Protection Group, Web3 için Project Polygon’u seçti


Modern RV Odyssey grubu, “okyanusu kurtarmaya” yardımcı olmak için gemisini Metaverse’e getirerek erişimi ve yönetimi demokratikleştiriyor.

Milyonlarca günlük kullanıcıyı Web3’e getirmeye yardımcı olan Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon, derin deniz araştırma ve eğitimini ilerletmeye yardımcı olmak için Ocean Conservation Exploration and Education Foundation ile birlikte çalıştı.

İşbirliği, OCEEF’in, metaverse’deki derin deniz misyonları için kitlelere bir Web3 deneyimi sunmak için Polygon teknolojisinden yararlandığını görecek.

Web3 deneyimi ve demokratik erişim

Blockchain platformları aracılığıyla merkezi olmayan yönetişime erişmek, şeffaflık ve hesap verebilirliğin büyümeye katkıda bulunmasıyla birlikte dünya çapında hızla yayılan bir trend. Polygon ve OCEEF işbirliği bu faydaları keşfedecektir.

OCEEF, Polygon teknolojisini kullanarak, özellikle BBC’de Blue Planet II’de yer alan son teknoloji bir araştırma gemisi olan RV Odyssey’e erişim sağlayacak.

Ekip, duyuruda belirtildiği gibi, Polygon, dağıtılmış bir yönetim sistemi aracılığıyla erişimi ve proje görevlerini demokratikleştirmeye yardımcı olurken, kullanıcılar Odyssey’i benzersiz NFT’ler aracılığıyla finanse etmeye yardımcı olacak.

Web 3’ü, insanları okyanusun önemi konusunda eğitmek ve eğitmek için kritik bir hızlandırıcı olarak görüyoruz. Polygon ile ortaklığımızı ve karbon nötr teknolojisini bir başlangıç ​​noktası olarak kullanarak, teknolojiyi birden fazla web3 platformu aracılığıyla gemiye erişimi demokratikleştirmek için kullanacağız ve ayrıca katılımcılara geminin güzergahını ve gelecekteki araştırmalarını belirlemeye yardımcı olma yeteneği sağlayacağız.dedi OCEEF’in kurucusu Alex Mokas.

OCEEF ayrıca cüzdan, NFT pazarı, akıllı sözleşmeler ve oracles desteği de dahil olmak üzere ekosisteme çok zincirli entegrasyon sağlayan web3 SaaS dSphere platformuyla da çalışacak.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın